“Do i jap pak kohë të marrë veten”/ Amos flet për Dean dhe bisedën që pati me Luizin

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Amos Zaharia dhe Dea Mishel ishin dy ndër banoërt të cilët u komentuan goxha për raportin e tyre të ngushtë që krijuan gjatë qëndrimit në BigBrother VIP. Madje ata u panë aq të afërt saqë u aludua se mes tyre mund të ndizej dhe ndonjë romancë.

E tashmë që Big Brother VIP, mbaroi dyshja janë takuar sërish me njëri-tjetrin gjatë natës finale por nuk kanë biseduar gjatë. Këtë gjë e tregoi vetë aktori i cili gjatë një interviste për “Revistën Class” u shpreh se do i lërë pak kohë që blogerja ta marrë veten pas daljes.

“U takuam patjetër, por nuk është se patëm mundësi të flisnim shumë. Ajo sapo ka dalë dhe unë e di si është kur sapo del nga aty. Do pak kohën e veten për ta marrë veten.”– tha ai.

I pyetur sesi e përballoi gjuhën e urrejtjes pas daljes nga “Big Brother VIP”, ish banori tha: “Ishte e tmerrshme(dalja ime). Por tani jam shumë mirë. Ishte pak e vështirë se kalova nga një traumë në realitet. Nuk e prisja kurrë që do kishte këtë impakt dhe vëmendje…disa gjëra për shembull që për mua kanë qenë shaka e momentit. Megjithatë ja ku jemi, çdo gjë ka kaluar.”

Gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e famshme, Amos nuk ka pasur një fort të mirë më Luizin, ku shpesh herë kanë pasur dhe përplasje të forta mes njëri-tjetrit. Por së fundmi në rrjet ka qarkulluar një video e aktorit ku takohet me këngëtarin. I pyetur rreth kësaj, ish-banori u përgjigj:

“Patjetër që u takuam sepse në fund të ditës unë nuk i kam bërë asgjë, dhe as ai nuk më ka bërë gjë mua. U përqafuam, u uruam. Më tha ‘Mos u mërzit’, i thashë ‘Nuk mërzitem, më bëhet qejfi për ty’.”

Të fundit

Hetimet ndaj Arben Ahmetajt/ VOA: Prokuroria e Posaçme paralajmëron surpriza

Në Shqipëri, burime të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar thanë të enjten se hetimet ndaj...

Ja cilat janë 30 figurat më të rëndësishme të Historisë

Historia është plot me personazhe që kanë transformuar historinë e njerëzimit. Sot bota është ajo që është falë mendimeve, ideve apo veprimeve të tyre....

Vidhnin nëpër vila ora luksoze, stoli e shufra ari, në pranga 5 shqiptarë

Policia ka arrestuar në Itali 5 shqiptarë, 1 maqedonas dhe 2 italianë, të cilët vidhin nëpër vila dhe aparta,ente, ora luksoze, stoli dhe shufra...

Dentisti i vë këllëf mbi infeksion pa bërë grafi, pacientja detyrohet të heqë dhëmballën

Emisioni Stop në Tv Klan ka marrë denoncim nga një qytetare për klinikën dentare “Risus” në Tiranë dhe çiftin e stomatologëve Enerjeta dhe Julian...

Policia greke operacion në kufirin me Shqipërinë, arrestohen 18 emigrantë të paligjshëm

Autoritetet greke kanë ndërmarrë një operacion në kufirin greko-shqiptar. Operacioni po zhvillohet në Kostur dhe bëhet fjale për transport emigrantësh të paligjshëm. Kanë qenë autoritetet...

Lajme të tjera

Web TV