Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Fushata elektorale/ Frrok Çupi: Kjo javë e ka qartësuar atë çfarë do të ndodhë të dielën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Analisti i njohur, Frrok Çupi, thotë se në javën e fundit të fushatës, përfundimi dhe rezultati i 14 majit duket qartësisht në favor të Partisë Socialiste dhe të kandidatëve të saj në pjesën dërrmuese të bashkive.

“Ditët e fundit, kjo javë, sapo kemi hyrë, e ka qartësuar portretin e zgjedhjeve atë se çfarë do të ndodhë ditën e diel. Gjithçka është e qartë një javë përpara. Mund të themi se PS i ka tepruar koha për fushatën, nuk i duhet më. Me të njëjtën fjalë mund të them për opozitës, sepse nuk i duhet koha më sepse ka arritur tek muri, sepse nuk gjeneron as pozitivitet, madje për të thënë të drejtën as negativitet”, tha ai.

Ai tha se në këtë fushatë mazhoranca dhe opozita lëvizën në dy autostrada të ndryshe dhe nuk u takuan në asnjë pikë, ku e para fliste për projekte dhe zhvillimin e vendit, ndërsa e dyta për hallet e saj personale.

“Mazhoranca dhe opozita nuk u takuan askund, lëviznin në dy autostrada të ndryshme, ishin në dy qëllime të ndryshe, në dy projekte të tjera. Njëra kishte plane se si do të bëhet vendi, kurse pjesa tjetër mendonin për vete”, tha Çupi.

Ai tha se “Foltorja” po vijon të shpërbëhet bashkë me synimin e Ilir Metës për të bindur demokratët ta votojnë më 14 maj. Për Çupin, situata në Partinë Demokratike është shumë e paqartë dhe shumë e vonuar në aksionet politike.

“Foltorja e shkuar të Berisha, ajo pjesë e opozitës po shembet brenda vetes. Ai që kishte menduar se ta gëlltiste pjesën e demokratëve, Meta, nuk po e bën dot. Ata që ë shikojnë Metën, nuk po e pranojnë, dhe kjo tregohet nga takimet. Është një paralajmërim për rezultatin. Pjesa tjetër e opozitës, vazhdon të shpërbëhet. PD e vërteta po ndihet në krizë. Duket si një zot shtëpia, dhe pasi kanë ikur krushqit ka filluar të këndojë, është vonuar në qëndrimet politike pro-perëndimore”, theksoi ai.

Lexo edhe :  Neurotizmi: Ç’është dhe si ndikon në një marrëdhënie

Gjatë intervistës në emisionin “Special Report” në ABC News, Çupi u shpreh se mazhoraca po mendon t’i lërë disa bashki opozitës, thjesht për arsye demokratike dhe konfigurimi.

“Në dy fronte, njëra është lodhur, tjetra e ka parë rezultatin dhe thuajse nuk u duhen këto ditë. Kjo është panoramë dhe piktura e asaj se çfarë po ndodh me këto kohë. E shikoj mazhorancën si një kujdestare që po tenton, që po i kalon nëpër duar bashkitë, me idenë se cilën bashki duhet t’i falë opozitës, sepse i dihet 2-3 ti marrë opozita edhe për arsye demokratike, për arsye konfigurime, por ndërkohë mazhorancës i edhen për të treguar nesër se këto janë bashkitë që qeverisen nga opozita dhe shikon gjendjen e tyre”, tha ai.

Të fundit

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Më mirë fëmijën në çerdhe apo tek gjyshërit, ja cila do të ishte zgjidhja ideale për të

Shpesh prindërit që punojnë e shikojnë si të domosdoshme të dërgojnë fëmijët e tyre në çerdhe dhe kjo do të jetë një mënyrë e...

Divorci me Besin/ Xhensila Myrtezaj bën veprimin e papritur për ish-vjehrrën (FOTO)

Dy ditë më parë, vajza e aktorit të humorit Besart Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka, festoi 6-vjetorin e lindjes. Këtë vit, ditëlindja e...

Lajme të tjera

Web TV