Koncerti i parë pas daljes, Luizi ngjit në skenë Kiarën dhe i bën dedikimin romantik

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli duket se ka nisur të shfrytëzojë popullaritetin e tij për tu rritur akoma edhe më shumë në fushën e muzikës.

Pak ditë pas shpalljes së tij fitues të “Big Brother VIP”,Luiz Ejlli është parë ia angazhuar në dalje të ndryshme dhe së fundmi është parë teksa realizon një nga qëllimet që kishte kohë që donte të realizonte

Luizi fitoi një popullaritet të madh gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e “Big Brother VIP” e tashmë që është jashtë shtëpisë së famshme ai po shijon frytet e tij.

Mbrëmjen e djeshme këngëtari ka pasur koncertin e tij të parë së bashku me reperin e njohur Noizy.

Ai ka kënduar para qindra fansash, duke ngjitur në skenë dhe Kiarën, duke i dedikuar këngën e shkruar posaçërisht për të.

 

Të fundit

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Hetimet ndaj Arben Ahmetajt/ VOA: Prokuroria e Posaçme paralajmëron surpriza

Në Shqipëri, burime të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar thanë të enjten se hetimet ndaj ish zëvendës kryeministrit Arben Ahmetaj...

Ja cilat janë 30 figurat më të rëndësishme të Historisë

Historia është plot me personazhe që kanë transformuar historinë e njerëzimit. Sot bota është ajo që është falë mendimeve, ideve apo veprimeve të tyre....

Vidhnin nëpër vila ora luksoze, stoli e shufra ari, në pranga 5 shqiptarë

Policia ka arrestuar në Itali 5 shqiptarë, 1 maqedonas dhe 2 italianë, të cilët vidhin nëpër vila dhe aparta,ente, ora luksoze, stoli dhe shufra...

Lajme të tjera

Web TV