test

Përse e mbështeti Luizin?/ Noizy tregon arsyen: I vetmi që ka sakrifikuar për lojën

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi Noizy i ka ofruar Luizit studion e tij muzikore ku mund të shkojë për të bërë prova dhe të bëjë gati projektet e reja.

Arsyen përse e mbështet kaq shumë e ka zbuluar në një intervistë duke thënë se është lojtari i vetëm që ka bërë gjithçka brenda shtëpisë së Big Brother.

“Pak para shkëmbeva 2 muhabete me Luizin, e mbështeta se e ndjeva që ja vlen, ka sakrifikuar shumë për lojën është lojtari i vetëm që ka bërë çdo gjë për lojën, thash t’i japim pak mbështetje nga ana jonë e presim mund të bëjmë një bashkëpunim më vonë…” tha Noizy.

Kujtojmë se pas spektaklit, Noizy kishte organizuar koncert në një klub nate ku i ftuar special ishte Luiz Ejlli, i cili performoi disa nga projektet e tij muzikore përpara fansave. Kishte momente që ata brohorisnin “O Luiz o kampion”.

Mbetet për t’u parë nëse Luizi dhe Noizy do të kenë bashkëpunim për një projekt muzikor.

Të fundit

Kërcënoi me sëpatë tifozët, agresori qëllohet me armë zjarri nga policia

Policia e Hamburgut ka konfirmuar se ka qëlluar një person që i ka kërcënuar me sëpatë pranë vendit ku...

E dënuar për vrasje, pas 43-vitesh gruaja shpallet e pafajshme nga gjykata

Sandra Hamm, e cila u dënua për vrasje në SHBA, iu anulua dënimi pasi kaloi 43 vjet burg pasi gjyqtari i Gjykatës së Qarkut...

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur kontrollin ka dalë nga rruga...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

Lajme të tjera

Web TV