“Kush kalon 100 ditë është hero…”, Arbër Hajdari tregon eksperiencën në “BBV”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

I ftuar në “Ftesë në 5”ishte opinionisti i “BBV2”, Arbër Hajdari, i cili na tregoi shumë rreth këtij edicioni rreth banorëve, ngjarjeve, fansave etj.

Unë nuk rri më tepër se dy orë e kam provuar dhe vjet po aty ka ndriçim, kamera dhe sa herë futem dua të dal dhe kuptoj që më ka humbur truri nga kamerat më pas harron dhe dukesh sikur po kapesh vetdije… ata janë heronj për mua, kush ka kaluar 100 ditë brenda shtëpisë së “BBV2” është akoma i fortë, nuk është e lehtë… 

Të fundit

I fituar nga vetëm 65 persona, Kate Middleton nderohet me titullin më e lartë mbretëror

Anëtarja e parë e familjes mbretërore që iu dha titulli më i lartë shoqëruese e nderit u bë Princesha e Uellsit, Kate...

Vala e të nxehtit godet Filipinet, temperaturat shënojnë 47 gradë

Filipinet po përballen me një valë ekstreme të të nxehtit, me autoritetet që kanë këshilluar qytetarët që të mos dalin jashtë “Është kaq nxehtë sa...

Balla në Emiratet e Bashkuara, takohet me liderët politikë, zbardhen temat e diskutimeve

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka vizituar Emiratet e Bashkuara ku ka zhvilluar një takim me liderët politikë në vend. Përmes një postimi në rrjetet...

Vala e të nxehtit godet këtë vend, nuk do ta besoni sa shënojnë temperaturat

Filipinet po përballen me një valë ekstreme të të nxehtit, me autoritetet që kanë këshilluar qytetarët që të mos dalin jashtë “Është kaq nxehtë sa...

Ekzistojnë 4 lloje gjumashësh. Po ju çfarë tipi jeni?

Ju ndoshta jeni të vetëdijshëm për personalitetin që keni, mund të jeni introvert ose ekstrovert. Ju madje mund të dini edhe gjuhën e dashurisë...

Lajme të tjera

Web TV