Autobusi i Belind Këlliçit në shitje? Njoftimi që është bërë viral në rrjet

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ditën që nisi fushata zgjedhore dhe po bëhej prezantimi i kandidatëve të koalicionit “Bashkë Fitojmë”, kandidati për Bashkinë e Tiranës, Belind Këlliçi, hyri në stadiumin “Air Albania” me një autobus.

Në këtë të fundit shkruhej “Autobus falas”, i cili ishte një nga premtimet e kandidatit në këto zgjedhje.

Tani që populli shqiptar votoi dhe numërimi ka përfunduar, rezulton se Këlliçi ka humbur me një rezultat të thellë ndaj kandidatit të Partisë Socialiste, Erion Veliaj.

Ndërkohë që ditën e djeshme, në rrjet po qarkullon një njoftim ku thuhet se autobusi i kandidatit të “Bashkë Fitojmë” është në shitje.

Nuk dihet nëse ky njoftim është i vërtetë apo shaka, por që në të shkruhet se autobusi shitet për shumën 700 mijë lek të rinj.

Të fundit

Artiola Toska feston sot ditëlindjen e saj, nuk do ta besoni sa vjeç mbush këngëtarja

Këngëtarja e këngës popullore e qytetare të Shqipërisë së Mesme si dhe e shumë hiteve Artiola Toska feston sot...

Buxheti shtesë 2024, qeveria kursen nga skema e pensioneve 75 mln euro

Qeveria miratoi gjatë javës ndryshimet e para në buxhet duke shtuar planin e të ardhurave të përgjithshme me 10,6 miliardë lekë, të cilat do...

A e dini se në cilën moshë njerëzit janë më të pakënaqur?

Një studim i ri ka treguar se në cilën periudhë të jetës njerëzit janë më të palumturit. Hulumtimi nga David Blanchflower, profesor i ekonomisë...

Si ta dini nëse një djalë ju pëlqen apo thjesht po luan me ju?

Djemtë mund të jenë vërtetë të vështirë për t’u lexuar. Por ajo që mund ta bëjë më të lehtë është kërkimi i disa shenjave...

Trump fiton Karolinën e Jugut/ Mposht lehtësisht Nikki Haley

Donald Trump është një hap më afër nominimit presidencial republikan pas një fitoreje masive ndaj Nikki Haley në Karolinën e Jugut, raporton BBC. Ish-presidenti fitoi ndaj...

Lajme të tjera

Web TV