Kristi flet për eksperiencën në “BBV”/ 10 mijë euro s’janë asnjë gjë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Krist Aliaj ka folur për eksperiencën e tij në “Big Brother VIP” ku fitoi vendin e dytë.

I ftuar mëngjesin e sotëm në “Wake Up”, Kristi është shprehur se impakti që ka pasur te publiku si një djalë i edukuar i ka pëlqyer, por publiku nuk ka vlerësuar dhe shumë anë të tjera të tij.

Gjithashtu foli për paratë që fitoi, 10 mijë euro duke qenë se ishte një nga finalistët.

Ai tha se paratë nuk e justifikojnë gjithë sakrificën që ai ka bërë për muaj me radhë brenda shtëpisë së famshme.

Ndër të tjera, shtoi se me ato para mund të kalosh vetëm një natë te “Maria Bonita”.

Të fundit

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Hetimet ndaj Arben Ahmetajt/ VOA: Prokuroria e Posaçme paralajmëron surpriza

Në Shqipëri, burime të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar thanë të enjten se hetimet ndaj ish zëvendës kryeministrit Arben Ahmetaj...

Ja cilat janë 30 figurat më të rëndësishme të Historisë

Historia është plot me personazhe që kanë transformuar historinë e njerëzimit. Sot bota është ajo që është falë mendimeve, ideve apo veprimeve të tyre....

Lajme të tjera

Web TV