Fevziu feston sot ditëlindjen/ Urimet më të veçanta i mori nga vajzat e tij (FOTO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Blendi Fevziu është një ndër emrat dhe gazetarët më të suksseshëm në Shqipëri. Me një karrierë të gjatë në drejtimin e emisionit të tij televiziv “Opinon”, Fevziu njihet tashmë edhe si moderator më i paguar në vendin tonë.

Ai sot, feston ditëlindjen e 54-të dhe është shembulli përfekt për të treguar se mosha është thjesht një numër, e cila nuk të pengon të bësh punën tënde me të njëjtin zell si në fillim, apo dhe të udhëtosh me të njëjtin pasion si në udhëtimin e parë.

E sigurisht, në këtë ditë të veçantë urimin më të bukur e ka marrë nga dy vogëlushet e tij, Mishel dhe Alis.

Ka qenë gazetari ai i cili në llogarinë e tij në “Instagram”, ka publikuar urimet e dy vajzave të tij, Mishel e cila e ka uruar me një foto të vjetër, ndërsa Alis ka shkrirë talentin e saj në pikturë për t’ i treguar babi Blendit se sa shumë e do.

   

Të fundit

Ancelotti: “Mbrojtja është mënyra e vetme ndaj Cityt, Guardiola më komplimentoi”

Real Madrid nuk ngopet dhe nuk dorëzohet kurrë. “Los Blancos” vuajtën në “Etihad”, por dolën të pamposhtur nga dueli...

Krisja Meta-Kryemadhi/ Minxhozi ‘thumbon’ çiftin: Pas rënies së votave iu duhej një alibi

Analisti Skënder Minxhozi thotë se krisja Ilir-Metas Kryemadhi ka ardhur pasi partia e tyre ka pasur rënie të votave në zgjedhjet e fundit. Në një...

Euro nuk do kthehet më në shifrat e viteve të kaluara

Bizneset eksportuese nuk po ngrenë kokë. Shifrat e fundit të INSTAT, tregojnë se vetëm në muajin mars bizneset vendase kanë shitur mbi 87.4 milionë...

Me karrocë dhe plagë në kokë, Dea Mishel publikon videon pas operacionit

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në kokë, megjithatë ajo nuk dha...

“Beleri një copë kukull, di vetëm 100 fjalë”/Shpërthen Ngjela: Një injorant pa shkollë…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në një emision televiziv, foli në lidhje me situatën e Fredi Belerit me Greqinë, pasi u shpall kandidat zyrtar...

Lajme të tjera

Web TV