Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Manjati që pa pasurinë e tij të rritet me 44 miliardë dollarë në vetëm 5 muaj

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Vitin e kaluar Mark Zuckerberg investoi gjithçka që kishte në botën dixhitale. Dhe kjo i kushtoi shtrenjtë, pasi pasuria e tij ra deri në 100 miliardë dollarë. Një rënie mbresëlënëse për miliarderin amerikan, i cili disa vite më parë ishte njeriu i tretë më i pasur në botë.

Këtë vit gjërat janë pjesërisht ndryshe, Zuckerberg është fokusuar në botën natyrore. Kryesisht duke shpallur një program për uljen e kostove në Meta Platforms dhe së dyti duke u përgatitur për të nisur ‘Twitter’-in e tij.

Rezultati duket se po e shpërblen atë, pasi pasuria e tij është rritur me 44 miliardë dollarë që nga fillimi i vitit 2023, më së shumti nga kushdo.

Aktualisht, paratë në llogarinë e saj bankare janë 89.9 miliardë dollarë, me aksionet e Metës duke u rritur më shumë se 100% në indeksin S&P 500 të Wall Street.

Përveç perspektivave të mëdha që po hapen falë planit për të krijuar një platformë të re, e cila do të konkurrojë me Twitter-in e Elon Musk, perspektivat për Meta Group janë po aq të shkëlqyera.

Loop Capital Markets, në një raport të fundit, nxitoi të përmirësonte në 320 dollarë çmimin e synuar të aksionit kundrejt çmimit aktual prej 245 dollarësh. “Ne mendojmë se historia e Metës është më e mira që ka qenë ndonjëherë.”

Të fundit

Çfarë tregoi protesta e 11 korrikut për opozitën

Nga Roland Qafoku Prej një muaji me vulë. Prej 11 vitesh me dëshirë të madhe për të rrëzuar qeverinë. Prej...

Horoskopi 15 Korrik 2024, çfarë kanë parashikuar yjet për shenjën tuaj

Dashi Do përballeni me një të papritur të cilën me zor do e zgjidhni. Në raportin dashuror mos jini negativ, pasi ky është një moment...

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike në vend. Kështu tha në një...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Lajme të tjera

Web TV