Messias nuk bind, Milan vendos në “radar” sulmuesin kosovar Edon Zhegrova

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Milan është duke menduar për ndryshime në sulmin e skuadrës.

Mediet italiane raportojnë se në radarin e “Djallit” ka rënë sulmuesi i kombëtares së Kosovës, Edon Zhegrova.

Sulmuesi dardan po kalon një super sezon në Ligue 1 me skuadrën e Lille dhe kjo gjë nuk ka kaluar pa u vënë re.

Marrëdhëniet e shkëlqyera me klubin francez e ndihmojnë Milanin, edhe nëse për momentin nuk ka negociata në zhvillim.

Nëse do të transferohej te Milan, Zhegrova do të zinte vendin e Messias te skuadra e Piolit.

Të fundit

Ervin Karamuço “zbërthen” arsyen e fortë: Ja pse Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës

Laert Haxhiu mbahet në burgjet e Janinës sepse i trembet bandave të Aldo Bares. Kështu deklaroi eksperti i kriminalistikës...

Genoa mposht me “poker” Romën dhe zhyt në krizë verdhekuqtë

Genoa bën “poker” dhe shkatërron Romën në takimin e javës së gjashtë të Serie A. Vendasit dominuan të gjithë takimin,ndërsa zhbllokuan sfidën në minutën e...

Hoxha zbardh vrasjen/ Si Artan Tafani ekzekutoi ish-pjesëtarin e grupit të Aldo Bares

Gazetari Artan Hoxha ka zbardhur një nga vrasjet, ku ka marrë pjesë Artan alias Marjus Tafani, i penduari i drejtësisë që zbardhi disa ngjarje...

Artan Hoxha: Laert Haxhiu ndante para me policët, ja lidhjet e fuqishme me autoritetet

Artan Hoxha, ka folur për Laert Haxhiun, grupi i të cilit u ekspozua për të paktën gjashtë vrasje, pas rrëfimeve të Artan Tafanit.  I ftuar...

Hetimet ndaj Arben Ahmetajt/ VOA: Prokuroria e Posaçme paralajmëron surpriza

Në Shqipëri, burime të Prokurorisë së Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të organizuar thanë të enjten se hetimet ndaj ish zëvendës kryeministrit Arben Ahmetaj...

Lajme të tjera

Web TV