Vrau kunatën me sëpatë, lihet në burg autori 58-vjeçar në Elbasan (EMRI)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gjykata e Elbasanit ka vendosur masën e sigurisë “arrest me burg” për 58-vjeçarin Tefik Tashi, i cili vrau me sëpatë motrën e gruas tre ditë më parë.

Gjyqtarja Matilda Fetau pranoi kërkesën e Prokurores Pranvera Stafa, duke e lënë në burg autorin e vrasjes, Tashin tre ditë pas krimit të rëndë në fshatin Kusarth të Elbasanit.

44 vjeçarja Alma Qevani u godit për vdekje me sëpatë nga bashkëshorti i motrës së saj pas një debati banal mes tyre. Autori u kap nga Policia teksa vraponte me sëpatën dhe duart me gjak, në afërsi të fshatit Shirgjan.

Të fundit

Sa i sigurt është sushi që hamë?

Ngrënia e sushit - nëse peshku është i cilësisë së shkëlqyer - nuk është në vetvete një aktivitet i...

Shqiptarët me paga të ulëta por orë të zgjatura pune

Sipas raportit të fundit të INSTAT-it, shqiptarët kanë pagat më të ulëta, por punojnë me orët më të zgjatura në Europë e rajon. Një i...

Ndoshta nuk e besoni por kafe me gjalpë është mënyra më e mirë për të humbur në peshë!

Tashmë është përhapur masivisht një mënyrë e re e konsumimit të kafesë në SHBA dhe mund të konsiderohet si më e çuditshmja. E kemi...

Kërkoi 200 mijë dollarë dëmshpërblim, kush e nxorri videon erotike të Inis Gjonit?

Publikimi i video-skandaleve ka patur gjithmonë një interes të gjerë publik në të gjithë botën. Për më tepër kur bëhet fjalë për personazh publik. Duke...

Vajza e vogël feston 8 vjetorin e lindjes, Fevziu ndan si rrallëherë momentet nga festa

Vajza e saj moderatorit të njohur, Blendi Fevziut feston sot 8-vjetorin e lindjes. Moderatori ka ndarë në ‘Instagram’, foton nga festa e ditëlindjes së vajzës...

Lajme të tjera

Web TV