E rëndë/ Burri hedh komshiun nga kati i shtatë i pallatit gjatë sherrit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ai vrau një burrë në kulmin e një debati në një apartament në periferi të Milanos dhe më pas vrau veten duke u hedhur nga kati i shtatë i të njëjtit pallat.

Këto ajnë detajet që kanë marrë karabinierët nga dëshmitë e fqinjve pas zbulimit të dy trupave përkatësisht në një shtëpi dhe në rrugë në via Cogne.

Trupi i parë u gjet në rrugë.

Viktima, me kombësi italiane, ishte 51 vjeç dhe banonte në pallatin me fqinjin e tij e tij që i mori jetën. Policët, të cilët u futën pas ndërhyrjes së zjarrfikësve, zbuluan trupin e dytë të një burri, pa dokumente, i goditur, sipas hetimeve të para mjeko-ligjore, me një armë me tehe.

Të fundit

Gjashtë grupet e njerëzve që duhet të kufizojnë konsumimin e mishit të kuq!

Mishi i kuq ka një reputacion të keq prandaj mjekët dhe nutricionistët këshillojnë të mos e teproni me konsumimin...

Nga ndeshja Shqipëri-Çeki te drejtësia/ Astrologia bën parashikimin tronditës

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në emisionin “Wake Up” për të bërë parashikimin e horoskopit për...

Habit inxhinieri: E dashuroj një grua virtuale, spikere lajmesh po e po

Inxhinieri Biomjekësor, Ermand Mertenika thë se ai do e dashuronte një grua sintetike. Duke diskutuar për spikeren më të re të lajmeve në Euronews Albania,...

Greqia mbyll Stadiumin Olimpik, impianti ka probleme me çatinë

Autoritetet greke kanë mbyllur stadiumin më të madh sportiv të vendit për shkak të pasigurisë së çatisë prej çeliku. Impianti u ndërtua për Lojërat...

Merimangat e politikës

Nga Artur Ajazi Politika në Shqipëri, është tjerrur keqas për mbi 32 vjet në skuta të errëra, aq sa do të duhen edhe 3 dekada...

Lajme të tjera

Web TV