Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

CIA rrënoi “patriotizmin” e Berishës, Çupi: Me Berishën në politikë, vendi i kërcënuar

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Analisti Frrok Çupi ka qenë i ftuar në “Special Report” ku ka folur në lidhje me raportet e fundit të CIA për Sali Berishën dhe lobimin e tij në Amerikë kundër pavarësisë së Kosovës.

Çupi tha se CIA po e sheh bombën Berisha nga brenda, ndërsa ne shohim vetëm pjesën e jashtme.

“Unë kam qenë për fat të keq ose të mirë kam qenë prezent në këto zhvillime. Diçka kemi kuptuar, kemi pasur frikë. Në çdo lëvizje të Berishës kishim frikën e konfliktit në vend. Ai kishte lidhje me pjesën islamike të botës, Al-Kaeda e Bin Laden që solli këtu celula terroriste dhe kërcënimi ishte i frikshëm. Nëse Berisha do të merrte financime ne do të ishim të vdekur.

Këtë që po ndjekim ne tani, nëse SHBA e sheh bombën Berisha nga brenda, në shohim pjesën e jashtme.

Berisha ishte njeriu që për arsye të marrëdhënieve të tij me Millosheviçin rrënoi marrëdhëniet me Kosovën. Për arsye të marrëdhënieve me Al-Kaedën, rrënoi marrëdhënien e tij me SHBA. Për arsye të financimeve për arsyen e Millosheviçit, rrënoi gjithë marrëdhënien tij me Perëndimin.

Për arsye të një pushtimi të vendit, Berisha akuzoi SHBA për një grusht shteti në Shqipëri dhe prishi të gjithë raportet me Greqinë dhe vendet fqinje.

Të gjitha këto kanë rënduar mbi ne, të vrarë dhe rrënim të ekonomisë së vendit dhe asaj private.

Çështja e Himarës është zgjatim i politikave antikombëtare të Sali Berishë. Përdorim i kartave nacionaliste në çdo krizë të tij” u shpreh analisti.

Në lidhje me rastin “Beleri”, ai tha se stuhia u ngrit nga Berisha në fushatë elektorë dhe se ish-kryeminsitri sa herë që është në krizë përdor karta nacionalizmi. Sipas tij politika dhe diplomacia shqiptare manisfestoi qetësinë dhe drejtësinë e domosdoshme për të qenë e denjë në familjen evropiane.

Lexo edhe :  Doni të zgjasni aromën e parfumit? Ja si ta bëni atë

“Raportet e tjera kanë rënë përpos atij të ligjit. Tërë stuhinë e ngriti Berisha në fushatën elektorale. Gjeti një njeri të burgosur dhe lidhi një kauzë konflikti në Himarë, e cila ra.

Diplomacia dhe politika shqiptare manifestoi qetësinë dhe drejtësinë e domosdoshme për të qenë të denjë në familjen evropiane.

Në bazë të raporteve që paraqet CIA, nëse kjo do të kishte ndodhur në periudhën e konflikteve etnike që i sajonte Berisha, do ta zgjaste një dekadë dhe më shumë lëngate mes dy vendeve” shtoi ai.

Të fundit

Shpejtësi dhe përdorim telefoni në timon, Rrugorja e Tiranës arreston 13 persona

Policia Rrugore e Tiranës, ka arrestuar 13 persona gjatë javës që lamë pas. Gjithashtu, janë vendosur më shumë se...

Atentati ndaj Trump, si i shpëtoi atentatori vëzhgimit të forcave të sigurisë/ Dëshmitë

Si mund të ndodhte kjo? Pas atentatit ndaj ish-presidentit amerikan Donald Trump, autoritetet amerikane të sigurisë janë përballur me pyetje të dhimbshme. Pse Shërbimi Sekret...

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka shansin për të ngritur lart...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Lajme të tjera

Web TV