Bardhi mbledh Grupin Parlamentar të PD-së, deputetët që marrin pjesë (EMRAT)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Gazment Bardhi ka mbledhur Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike zyrtare këtë të mërkurë, në selinë e re.

Të pranishëm në këtë mbledhje janë 17 deputetë:

Gazment Bardhi, Dhurata Çupi, Saimir Korreshi, Arbi Agalliu, Lefter Gështenja, Dashnor Sula, Enkelejd Alibeaj, Orjola Pampuri, Selaudin Jakupllari, Jorida Tabaku, Qani Xhafa, Bledion Nallbati, Ferdinand Xhaferraj, Zheni Gjergji, Andia Ulliri, Merita Bakiu dhe Flutura Açka.

Kjo mbledhje vjen disa ditë pas dorëheqjes së kryetarit të komanduar të Partisë Demokratike, Enkelejd Alibeaj.

Të fundit

“Do luftoj për emrin tim”/ Trump del sot para Gjykatës, ja me çfarë akuzash do përballet

Ish-presidenti amerikan Donald Trump njoftoi se do të dalë sot në gjykatë në fillim të një gjyqi për mashtrim...

Shtatë ushqime të dëmshme për mëlçinë që duhet të largoni nga dieta juaj

Mëlçia është një nga organet thelbësore për funksionimin e duhur të trupit tonë. Është përgjegjëse për largimin e toksinave, nxit tretjen e ushqimit të...

U aksidentua për vdekje nga makineria e mishit/Flet shoqja e Lubjanës,ja pse iku në Greqi

Tronditëse ishte vdekja e Lubjana Baçevanit, shqiptares që humbi jetën në vendin e punës në Greqi, ku u aksidentua për vdekje nga makineria e...

Arsyet e tallavasë me “dosjet” e SPAK

Nga Ylli Pata Para disa ditësh, Roberto Saviano, shkrimtari dhe gazetari i njohur italian, trajtoi në emsionin e tij, një temë që e zbërtheu në...

Laert Haxhiu donte të eliminonte prokuroret, reagon Taulant Balla: Qeni që leh, s’të ha!

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla, ka folur pas takimit në KLP, ku u diskutua për mbrojtjen e prokurorëve, pas dëshmisë së të penduarit të...

Lajme të tjera

Web TV