Free Porn
xbporn

1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
yasbetir1.xyz
winbet-bet.com
1kickbet1.com
1xbet-ir1.xyz
hattrickbet1.com
4shart.com
manotobet.net
hazaratir.com
takbetir2.xyz
1betcart.com
betforwardperir.xyz
betforward-shart.com
betforward.com.co
betforward.help
betfa.cam
2betboro.com
1xbete.org
1xbett.bet
romabet.cam
megapari.cam
mahbet.cam
1xbetgiris.cam
betwiner.org
betwiner.org
1xbetgiris.cam
1xbet
1xbet
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
alvinbet.site
alvinbet.bet
alvinbet.help
1xbet giris
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
1xbetgiris.cam
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
pinbahis.com.co
betwinner
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
betwiner.org
1xbet
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
1xbete.org
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
betforward
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
yasbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
1xbet
یاس بت
وین بت
وان کیک بت
هتریک بت
manotobet
حضرات بت
takbet
بتکارت
آلوین بت
ریتزو بت
alvinbet
بت فا
betboro
romabet
megapari
mahbet
سایت بت فوروارد
اونجا بت
betboro.us
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
1betcart.com
betcart
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی
بهترین سایت شرط بندی ایرانی

 • melbet
 • megapari
 • megapari giriş
 • melbet
 • betrari giriş
 • onbahis giriş
 • Alibeaj, ish-kryetari i komanduar që i hap rrugë kryetarin që e komandoi

  113 563 lexime

  124,178FansaPëlqeje

  Menjëherë pas humbjes në zgjedhjet lokale dhe rezultatit shumë të dobët, kryetari në detyrë i PD-së zyrtare Enkelejd Alibeaj dha dorëheqjen dhe u shpreh se i duhet hapur rruga zgjedhjeve të reja brenda partisë.

  Dje ai ka lënë të hapur mundësinë e rikthimit të Bashës, duke u shprehur pro rikandidimit të tij.

  Largimi i kryetarit të komanduar Enkelejd Alibeaj duket se është një derë e hapur për rikthimin e kryetarit “të dytë” në Partisë Demokratike Lulzim Basha.

  Ky i fundit, i cili u largua sepse nuk donte të përballej me Sali Berishën, duket se ka marrë bekimin e dikujt që sot kthehet në gjysmën e PD si drejtues i saj. Ende nuk dihet kthimi i tij, por rrjedhja e ngjarjeve tregon se Basha kërkon të marrë fragmentin e PD-së.

  Por a është e drejtë që në Partinë Demokratike të ikin e të rikthehen sa herë të duan persona të cilët nuk i kanë shërbyer partisë në fitoren e saj? Kjo është në dorë të aq demokratëve që mbështesin Lulzim Bashën.

  Megjithatë rikthimi i tij shihet i mundshëm edhe nga takimet që Basha ka filluar ti aktivizojë. Ai nuk ishte i pranishëm në media gjatë zgjedhjeve të 14 Majit, por dje e pamë të shfaqet në takim me të rinjtë, çka tregon një hap drejt derës së partisë Demokratike. Basha ka organizuar një takim me të rinjtë për herë të parë pas më shumë se 1 viti që prej se kur u dorëhoq nga kreu i Partisë Demokratike.

  Në qendër të diskutimeve ka qenë pjesëmarrja e ulët e të rinjve në zgjedhjet vendore të 14 majit. Ai drejtoi pyetje ndaj të rinjve të pranishëm sa i takon pjesëmarrjes së ulët. Njëri prej të rinjve të pranishëm teksa mori fjalën, iu drejtua Bashës me fjalën ‘kryetar’.

  Ky i fundit reagoi duke thënë se ka dhënë dorëheqjen dhe shtoi se ende nuk ka nisur fushata për zgjedhje në PD, duke nënkuptuar mundësinë e kandidimit të tij për kreun e partisë. Një rikthim i mundshëm i Bashës, nuk është mohuar as nga kryetari që sapo dorëzoi partinë Enkelejd Alibeaj.

  Në një prononcim për median, ai tha se është i lirë të kandidojë kush të dojë. “Çdokush ka të drejtë të kandidojë, në një parti që është vërtet demokratike. Këtë e vlerëson vetëm anëtarësia me votim të rregullt, të ndershëm”, është shprehur ish-kreu i komanduar i PD-së, Enkelejd Alibeaj kur u pyet nga gazetarët nëse do të kandidojë Lulzim Basha për kreun e ri të të djathtëve.

  Lexo edhe :  Industria e Turizimit, Rama thirrje emigrantëve të kthehen në Shqipëri për të punuar

  Deklaratat, Alibeaj i bëri pas mbledhjes së Kryesisë, pasditen e së mërkurës. Kujtojmë se Partia Demokratike zyrtare është aktualisht pa një kryetar, qoftë edhe të komanduar pasi Alibeaj bëri të ditur pas zgjedhjeve të 14 majit, se do të linte postim e kreut të PD-së dhe kreut të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike.

  Aktualisht, Grupin Parlamentar të Partisë Demokratike e drejton Gazment Bardhi, i cili është edhe Sekretari i Përgjithshëm i partisë. Ndërkohë, përpos Alibeajt, ka pasur deputetë si Saimir Korreshi që kanë deklaruar se Basha, Berisha dhe vetë Alibeaj nuk duhet të kandidojnë më për të drejtuar të djathtët, pasi “ata nuk kanë çfarë të ofrojnë më për ta çuar partinë drejt fitores.”

  Reagimi i Tabakut

  Deputetja Jorida Tabaku pak pas përfundimit të mbledhjes së grupit parlamentar të PD-së, tregoi detaje nga diskutimet mes demokratëve. Gjatë fjalës së saj para mediave, Tabaku tha se do të duhet ende kohë për të analizuar situatën dhe për të dalë nga kjo krizë.

  Sipas Tabakut rezultati i 14 majit ishte humbja më e madhe e PD në këto vite, ndërsa shtoi se demokratët nuk duhet të kthehen te gabimet e së shkuarës. “Pati diskutime për seancën e nesërme.

  Ne nuk mund të sillemi sikur nuk ka ndodhur asgjë. Diskutimet lidheshin dhe për situatën që po ndodh në PD.

  Kemi vendime për të marrë, opozita shqiptare në 14 maj ka pësuar humbje të madhe, nga më të mëdhatë. Kemi nevojë që të kuptojmë se çfarë ka ndodhur. Kemi nevoje për të nisur një tur dëgjesash, reflektimi për të kuptuar se si mund të ringrihemi.

  Unë jam duke u konsultuar me anëtarët. E rëndësishme është që mos të përsëriten gabimet e së shkuarës, pa u nxituar. U detyrohemi këtë demokratëve edhe shqiptarëve”, tha Tabaku.

  Të fundit

  Njerëzit e lindur nën këtë shenjë të horoskopit janë të prirë ndaj depresionit

  Ata njihen për pikëpamjen e tyre pesimiste të botës dhe analizat e tepruara Përveç të qenit i pavendosur, që është...

  Zgjedhjet në bashkinë e Himarës, Idrizi: Ja kush do ishte zgjidhja më e mirë!

  Deputeti Shpëtim Idrizi, kreu i PDIU-së, tha se ligji i luftës duhet të çmontohet totalisht, ndaj edhe kemi një rezolutë të Kuvendit të Shqipërisë. Në...

  Kamala Harris në kërkim të profilit politik dhe parave

  Pas tërheqjes së Joe Biden nga gara presidenciale në SHBA, demokratë të shquar po mbështesin Kamala Harris. Ka shanse Harris të fitojë? “E vendosur. E...

  10 rregullat që duhet të ndjekin stjuardesat

  Për disa njerëz, ideja për të udhëtuar me aeroplan në të gjithë botën, e sidomos për t’u paguar për këtë tingëllon si një punë...

  Askush nuk di t’i vendosë kufijtë më mirë se këto dy shenja horoskopi

  Çdo marrëdhënie në jetë ka kufij, qoftë ajo me partnerët e zemrës, kolegët, miqtë, pjesëtarët e familjes, madje edhe me veten. Megjithatë, të dish si...

  Lajme të tjera

  Web TV