Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Kriza në PD/ Xhaferaj: Të dy palët duhet të reflektojnë për të qenë alternativë në 2025

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Për deputetin e PD, Ferdinand Xhaferaj, problemet që janë brenda PD zyrtare si edhe problemet që mbart edhe pjesa tjetër, Rithemelimi, janë shumë të vogla krahasuar me problemin e madh që kemi si duhet të sistemohet opozita shqiptare.

I ftuar në studion e Tirana Live në ABC, Xhaferaj komentoi zhvillimet brenda demokratëve, kryesisht pas zgjedhjeve të 14 majit.

“Këto dy pjesë që ne flasim do ishin prezantuar në mënyrë dinjitoze dhe do jepnin shpresë në zgjedhje edhe nëse do kishin humbur, se mund të qëndrojnë për të përmbysur regjimin e Edi Ramës”- u shpreh Xhaferaj, ndërsa komentoi edhe thirrjen e Roland Bejkos për mbledhjen e Kryesisë.

“Dëshira dhe individuale të kujtdo mbeten dëshira individuale, që janë krejtësisht jashtë shqetësimit tim.

Shoh me shqetësim refleksionin që duhet të bëjnë të dyja pjesët, përgjegjësinë që ka lider shipi I të dyja pjesëve për të kapërcyer vetveten, për një spektër të gjerë opozitar që elektorati të shohë shprehë në 2025” – u shpreh Xhaferraj.

Të fundit

Lamine Yamal ëndërron: Dhuratë për ditëlindje? Të ngre trofeun me tifozët në Madrid

Lamine Yamal mbush 17 vjeç dhe e pret një takim me historinë. Këtë të diel ylli i Barcelonës ka...

Sulmi ndaj Trump/ Berisha: Dënoj me ashpërsinë më të madhe këtë akt të urryer kriminal

Edhe kreu i PD-së Sali Berisha i është bashkua reagimeve për sulmin me armë ndaj ish-presidentit të SHBA-ve Donald Trump. Berisha shkruan se e dënon...

“Riktheni futbollin në shtëpi”, Spanjë-Angli luhet edhe në media: E ardhmja është e jona

Akti i fundit i “Euro2024” premton spektakël, Spanjë-Angli, dy ekipe me filozofi të ndryshme, me histori të ndryshme, me një rrugëtim krejtësisht të ndryshëm,...

Më mirë fëmijën në çerdhe apo tek gjyshërit, ja cila do të ishte zgjidhja ideale për të

Shpesh prindërit që punojnë e shikojnë si të domosdoshme të dërgojnë fëmijët e tyre në çerdhe dhe kjo do të jetë një mënyrë e...

Divorci me Besin/ Xhensila Myrtezaj bën veprimin e papritur për ish-vjehrrën (FOTO)

Dy ditë më parë, vajza e aktorit të humorit Besart Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka, festoi 6-vjetorin e lindjes. Këtë vit, ditëlindja e...

Lajme të tjera

Web TV