VIDEO/ “O bota ime, o engjëll”, Luizi suprizon fansen që qante, qeshte dhe flinte me të

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fenomeni Luiz Ejlli bëri të përfshiheshin në formatin e Big Brother Vip, të vegjël dhe të mëdhenj. Këngëtari arriti që të fitonte zemrat e mijëra shqiptarëve kudo nëpër botë dhe këtë gjë e kemi parë si gjatë formatit edhe pas përfundimit të tij.

Të shumtë janë fansat të cilët duan të bisedojnë dhe ta takojnë këngëtarin, mirëpo ai ka përzgjedhur një person të veçantë, Kristinën, gruaja e cila flinte dhe zgjohej me të gjatë qëndrimit në shtëpi.

Kanë mjaftuar disa video të publikuara në rrjet nga familajrët e Kristinës e cila shfaqej duke qarë kur përfundoi Big Brother Vip dhe disa të tjera ku kërkonte të takonte këngëtarin, që Luizi ta kontaktonte.

Së fundmi, në llogarinë e tij në Instagram, Luizi ka publikuar momentin kur telefonoi për herë të parë Kristinën të cilës i premtoi që do shkojë ta takojë në Greqi, aty ku dhe ajo jeton.

“Dashuria që marr nga ju është më e madhe seç mund ta kisha menduar.

Kisha edhe unë po aq emocione sa Zonja Kristina (të cilën sot e njihni të gjithë), prandaj këto emocione të bukura nga kjo telefonatë surprizë, doja t’i ndaja me të gjithë ju.

Faleminderit nga zemra”, shkruan Luizi krah videos.

 

 

Të fundit

“Tapë” dhe pa leje drejtimi në timon, “nami” me gjoba në Tiranë ( VIDEO)

12 shoferë janë arrestuar ose po ndiqen penalisht në Tiranë për drejtim automjeti në gjendje të dehur ose pa...

Aksident në Vlorë/ “Range Rover” godet nga pas makinën e policisë, plagoset efektivi

Një aksident automobilistik është shënuar mesditën e kësaj të hëne në Vlorë. Makina e Policisë së Kufirit, sektor i cili drejtohet nga ‘peshkaqeni’ Ed Sulejmani...

Pas aludimeve, Luana Vjollca jep mesazhin e fortë për gjobaxhinjtë

Moderatorja Luana Vjollca ka reaguar sërish pas aludimeve për qarkullimin e videos erotike. Moderatorja e nisi emisionin me një mesazh të fortë për të gjithë...

Liverpool del me deklaratë zyrtare pas gafës ndaj Tottenham: “E pranojmë ndjesën”

Liverpool u penalizua në ndeshjen e fundit të Premier League atë ndaj Tottenham duke qenë se iu anulua një gol i rregullt. Luis Diaz...

E vogla e saj feston 1-vjetorin/Sara Hoxha:Kur të rritesh ëndrrat e tua ndiqi në Shqipëri

Vajza e Sara Hoxhës dhe Ledian Liços, Ruya feston sot 1-vjetorin e lindjes. Në këtë ditë të veçantë për vajzën e saj, Sara Hoxha i...

Lajme të tjera

Web TV