Aksident i rëndë/ Motori përplaset kokë më kokë me makinën, humb jetën i riu

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident ka ndodhur në qendër të Ksamilit, ku 2 të rinj me motor janë përplasur me një automjet.
Si pasojë e aksidentit, njëri prej tyre ka humbur ndjenjat dhe qytetarë të rastësishëm që janë ndodhur pranë vendngjarjes kanë njoftuar ambulancën.

Sipas qytetarëve, pavarësisht se Qendra Shëndetësore ndodhet vetëm pak metra larg vendngjarjes, ambulanca ka vonuar shumë.

Të rinjtë janë transportuar drejt spitalit në Sarandë, ndërsa ende nuk ka informacione për gjendjen e tyre.

Të fundit

Në burg prej 12 Majit/ Caktohet data e seancës së parë të gjyqit ndaj Fredi Belerit

Gjykata e Posaçme ka caktuar datën e seancës së parë të gjyqit ndaj kryebashkiakut të zgjedhur të Himarës, Fredi...

Mbi 1 mln turistë në shtator/ Rama: S’korrespondojnë me të ardhurat që deklarojnë hotelet

Gjatë muajit shator vendin e kanë vizituar mbi 1 milionë turistë, ndërsa synohet që deri në fund të vitit shifra të arrijë 10 milionë. Gjatë...

Ky zakon në dush ka efekte befasuese në tru: Për çfarë bëhet fjalë

A keni dëgjuar për përfitimet pozitive që dushi me ujë të ftohtë sjell në trupin dhe mendjen tuaj? Përveç nxitjes së qarkullimit të gjakut dhe...

Gjashtë grupet e njerëzve që duhet të kufizojnë konsumimin e mishit të kuq!

Mishi i kuq ka një reputacion të keq prandaj mjekët dhe nutricionistët këshillojnë të mos e teproni me konsumimin e saj. Rekomandohet të mos...

Nga ndeshja Shqipëri-Çeki te drejtësia/ Astrologia bën parashikimin tronditës

Astrologia e njohur, Meri Shehu, ishte mëngjesin e kësaj të marte e ftuar në emisionin “Wake Up” për të bërë parashikimin e horoskopit për...

Lajme të tjera

Web TV