Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

UEFA dhe Barcelona në “duel”, katalanasit rrezikojnë përjashtimin nga Champions League

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Barcelona rrezikon të mbetet pa Champions League sezonin e ardhshëm pavarësisht se duke fituar LaLiga-n, fitoi automatikisht edhe të drejtën për të marrë pjesë në kompeticionin më të rëndësishëm europian. Ajo që penalizon Barçën është e ashtuquajtura çështja “Negreira” me katalanasit që janë nën hetim për korrupsion ndaj Jose Maria Enrique Negreira i cili nga viti 1994 deri në 2018-tën ishte zëvendëskryetar i Komitetit Teknik të Arbitrave.

Në lidhje me këtë çështje nisi një inspektim edhe UEFA, teksa dy inspektorët Jean Samuel Leuba dhe Mirjam Koller Trunz, pjesë e Komitetit Etik dhe Disiplinës në UEFA, gjejnë fajtorë klubin e Barcelonës. Sipas inspektimit të tyre që nisi më datë 23 mars të vitit të kaluar, Barcelonës do t’i duhet të qëndrojë për një vit jashtë kompeticioneve europianë.

Megjithatë, vendimi final do të merret nga vetë presidenti i UEFA-s, Alexander Ceferin. Aktualisht, UEFA mund të marr një vendim të vetin ose të presë përfundimin e hetimeve nga ana e organeve spanjolle, megjithatë Ceferin e ka në dorë të marrë në konsideratë apo jo këtë inspektim të Jean Samuel Leuba dhe Mirjam Koller Trunz.

UEFA ka kohë deri më datë 12 qershor, atëherë edhe kur mbyllet zyrtarisht lista e klubeve pjesëmarrëse në Champions League dhe pritet që deri në këtë datë të ketë një vendim për katalanasit.

Të fundit

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të...

Përsëritet rasti “Alma”? Një 27-vjeçare tenton të hidhet nga lumi Buna me 4 fëmijët

Një ngjarje e rëndë është parandaluar në Shkodër. Një nënë 27-vjeçare ka tentuar të hidhet në lumin Buna bashkë me 4 fëmijët e saj...

Virale/ Princesha e Dubait kërkon divorcin me një postim në Instagram

Një mesazh i shkurtër nga Sheikh Mahra bin Mohammed Al Maktoum aktualisht po shkakton bujë në botën mbretërore. Në postimin në Instagram, vajza e lartësisë...

Ndikimi i stresit në lëkurë

Stresi është një nga faktorët kryesorë që dëmtojnë organizmin tonë. Pasojat e tij ndonëse nuk mund të jenë të menjëherëshme, janë afatgjata. Nëse vuani nga ndonjë...

Si përfundim, a do të jetë Visjan Ukcenaj pjesë e BBV4 apo jo?

Aktori i humorit, Visjan Ukcenaj ka shuar zërat se do të jetë pjesë e edicionit të 4 të Big Brother Vip. Në një intervistë...

Lajme të tjera

Web TV