Drogë përmes tullumbaceve në baret e Tiranës/ Gazetarja: Kushton vetëm 20 mijë lekë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tullumbacja, është droga më e re që po qarkullon rishtazi nëpër klubet e Tiranës. Bëhet fjalë për një substancë të gaztë, e cila vendoset brenda një tullumbaceje dhe merret duke e thithur atë.

Kushton vetëm 100 lekë të reja dhe të rinjtëë e gjejnëë lehtësisht në lokalet që frekuentojnë.

E ftuar në “Shqipëria Live” gazetarja Aida Topalli tha se këtë lloj droge mund ta gjeni lirisht në lokalet e Tiranës.

“Tërmet” në treg, euro nuk mban më! Thyhet rekordi negativ, sot si KURRË më parë
“Kjo lëndë zakonisht përdoret nga stomatologët për të krijuar atë të qeshurën, apo për të dhënë pak optimizëm tek klientët, por tani po gjejmë një përdorim ndryshe, po e marrim si një lloj droge.

Kushton vetëm 20 mijë lekë të vjetra, dhe më këtë bombol që ka një madhësi që mund të mbushen 8 deri në 10 tollumbace.

Pakoja e madhe ka 20 copë brenda, kushton 20 mijë lekë, ndërsa 1 kushton vetëm 2 mijë lekë të vjetra. Këtë produkt mund ta gjesh lehtësisht në lokalet e Tiranës”, tha gazetarja.

Të fundit

Zbuluan vaksinën kundër COVID-19/Nderohen me çmimin Nobel në Mjekësi, Kariko dhe Weissman

Çmimin Nobel në Mjekësi e morën sot hungarezja, Katalin Kariko dhe amerikani, Drew Weissman për vaksinën mRNA. Katalin Kariko dhe...

Rama vizitë zyrtare në Kroaci, pritet me ceremoni nga homologu Plenkoviç

Kryeministri Edi Rama ka nisur një vizitë zyrtare në Kroaci. Shefi i qeverisë shqiptare u prit me ceremoni zyrtare nga Kryeministri i Kroacisë, Andrej Plenkoviç. Në...

ISSH nis sot shpërndarjen e pensioneve të indeksuara/ Ja sa pensionistë përfitojnë

Instituti i Sigurimeve Shoqërore nisi sot shpërndarjen e pensioneve të indeksuara në masën 8.6 %, për 767 mijë pensionistë në të gjithë vendin. Nga vendimi...

Komandantja karikaturë!

Nga Kimete Berisha 1. Presidentja Osmani i tha një gazete italiane se: 'Nëse Serbia e pushton Kosovën - do të përballet me popullin, që me çdo...

“The Travel”: Shqipëria mes 10 destinacioneve të përballueshme për tu vizituar

Udhëtimi mund të duket si një ëndërr e largët dhe e paarritshme për shumë njerëz. Shpesh perceptohet si diçka e rezervuar për të pasurit,...

Lajme të tjera

Web TV