test

Krist Aliaj iu ‘thyen zemrën’ fansave të BBV me postimet e fundit (foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kristi Aliaj Dragot një nga finalistët dhe personazhet më të spikatur të edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania, ka ndarë disa foto për fansat e tij dhe të BBV.

Ish-finalisti ndonëse nuk fitoi vota mjaftueshëm nga publiku i gjerë për të triumfuar në përballjen kokë më kokë me Luiz Ejllin, ai fitoi zemrat e shumë fansave të cilët e kanë vlerësuar dhe ndjekur që nga dita e parë.

Tanimë që BBV ka përfunduar, Kristi ka ndarë disa foto në “Instastory” ku tregohen pamje ku do të zhvillohet “She’s on Top” dhe për ironi të fatit është pikërisht vendi ku Kristi ka jetuar plot 133 ditë të mbushura me emocione, debate dhe kujtime.

Ambientet e BBV po transformohen në emisionin ku Krist Aliaj, shumë shpejt do ta shohim në ekranin pjesë të jurisë së bashku me ish-finalisten tjetër të këtij edicioni, Dea Mishel.

Të fundit

“Viktima e radhës mund të jesh ti”/Skandali te Onkologjiku nesër protestë para ministrisë

Skandali tek spitali Onkologjik, ku mjekët kishin krijuar një skemë abuzive të transfermit të pacientëve me kancer drejt klinikave...

Beleri mbetet në burg/ Athina kërkesë Shqipërisë: Duhet ta lejoni të marrë pjesë në…

Ministria e Jashme e Greqisë ka reaguar pas vendimit të Gjykatës së Apelit që la në fuqi dënimin me dy vjet burg për kryebashkiakun...

Grida “zbulon” shkaqet e divorcit me Metën: Monika donte të ishte prima dona e politikës

Grida Duma ka “zbuluar” shkaqet e divorcit Meta-Kryemadhi. “Ka aq shumë pyetje që mund të ngrihen në raportet e krijuara tashmë mes politikës, jetës së...

Gentian Zenelaj nuk pranoi të merrte pjesë në filmin e Luizit. Ja cila ishte arsyeja

I ftuar në emisionin “Pushime On Top”, aktori Gentian Zenelaj u shpreh se arsyeja pse e ka refuzuar rolin në një film, ka qenë...

SKANDALI tek Onkologjiku, shkarkohen nga puna mjekët që orientonin pacientët tek privati

Ministrja e Shëndetësisë ka shkarkuar nga detyra mjekët e spitalit të Onkologjikut pas përgjimeve të publikuara, që tregojnë sesi ata përfitonin para nga pacientët...

Lajme të tjera

Web TV