VIDEO- “Çmenduri” në Tiranë/ Autobusi me pasagjerë humb kontrollin, përfundon në lokal

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një aksident i rëndë është regjistruar pak minuta më parë në zonën e Freskut në Tiranë.

Sipas burimeve të Fjala.al, një autobus me pasagjerë, ka humbur kontrollin duke hipur mbi trotuar dhe marrë përpara shtyllat e ndricimit dhe më pas ka përfunduar në derën e një lokali aty pranë.

Por shoferi nuk është ndalur me kaq, ai është larguar dhe pa ardhur policia.

Fatmirësisht kanë shpëtuar pa u lënduar njerëzit që ndodheshin në rrugë.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

 

Të fundit

VIDEO/ Spektakël dhe magji në 35 minuta, Lautaro Martinez “fundos” Salernitanan

Lautaro Martinez bën “poker” në transfertën e Salernitanës dhe i jep tri pikët dhe kreun e Serie A skuadrës...

Çantat vjeshtë-dimër 2023, koha për të qenë të guximshme

Tendencat e çantave të kësaj vjeshte janë më pak të çuditshme, por ka gjasa që të shihen në rrugët e qyteteve më në zë...

Me foton nga fëmijëria, ja si e uroi Getinjo vëllain e tij Mozzik për ditëlindje

Reperi i njohur, Mozzik, festoi një ditë më parë ditëlindjen. Ai bëri 28 vjeç dhe këtë e tregoi vetë reperi përmes një postimi në...

“Njerëzit po vdesin kot”, Elon Musk krahason luftën në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore

Elon Musk e ka krahasuar luftën e Rusisë në Ukrainë me Luftën e Parë Botërore, teksa thotë se “kaq shumë njerëz vdesin kot”. Miliarderi i kompanive Tesla and X,...

40 mijë banesa bosh në Tiranë, taksa nuk i “vret” pronarët

Në emisionin Money në Euronews Albania u shqyrtua rritja e çmimit të referencës për banesat, e cila do të çojë më pas dhe në...

Lajme të tjera

Web TV