FOTO/ Me apo pa tendencë, Olta i jep ‘mesazhin e koduar’ Luizit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Olta e Luizi po vazhdojnë të qëndrojnë bashkë pasi janë duke kryer xhirimet e filmit, i cili pritet të publikohet së shpejti.

Krahas punës, dyshja nuk po kursehen së publikuar imazhe së bashku, ku po duken mjaft bukur.

Ishte Olta ajo e cila ndau një selfie por duke i dhënë një mesazh të koduar Luizit.

“Shi sa keq je vesh ketu”, shkroi ajo, pasi shumicën e kohës gjatë qëndrimit në BBV i thoshte se përse nuk po vishet firmato.

Të fundit

Me grua dhe dashnore, babai i Laert Haxhiut: Vajzat e reja duan djem me emër

Babai i Laert Haxhiut, Qamil Haxhiu ka folur ditën e sotme në lidhje me akuzat që rëndojnë mbi djalin...

Transfertat kombëtare në Euro, në rritje të fortë për këtë vit

Transfertat e brendshme bankare në monedhën Euro janë në rritje të fortë për këtë vit. Sipas të dhënave nga Banka e Shqipërisë, për tetë muajt...

Viti akademik nis me probleme/ Berisha: Qiratë dhe çmimet po e bëjnë një mollë të ndaluar

Ish-kryeministri Sali Berisha renditi problemet me të cilat përballen studentët dhe pedagogët në këtë nisje të vitit të ri akademik. "Dita e parë e hapjes...

Sa e rrallë është ngjyra juaj e syve?

Të gjitha ngjyrat e syve janë të bukura në aspektin e tyre. Njerëzit mund të “përhumben” me orë të tëra në magjinë e syve....

Zbuluan vaksinën kundër COVID-19/Nderohen me çmimin Nobel në Mjekësi, Kariko dhe Weissman

Çmimin Nobel në Mjekësi e morën sot hungarezja, Katalin Kariko dhe amerikani, Drew Weissman për vaksinën mRNA. Katalin Kariko dhe Drew Weissman bënë zbulime në...

Lajme të tjera

Web TV