Horoskopi ditor, e enjte 8 qershor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

DASHI

Hëna është në opozitë me ju, ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me të tjerët. Mund të ketë grindje dhe debate me ata që ju rrethojnë. Zemërohu nëse është e nevojshme, por më pas bëni paqe. Në punë ndiheni të lodhur ndaj më mirë mos e teproni.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte, 8 qershor 2023), beqarët e shenjës mund të bëjnë takime interesante, ndaj mbajini sytë hapur. Përsa i përket punës, nëse ka pasur një problem, zgjidhja do të jetë si një lojë fëmijësh.

BINJAKËT

Beqarët e shenjës mund të bëjnë takime interesante ndaj mbajini sytë hapur. Përsa i përket punës, nëse ka pasur një problem, fatmirësisht zgjidhja do të vijë. Diplomacia juaj është ajo që keni.

GAFORJJA

Në dashuri ka pak humor të keq, por përpiquni të mos lejoni që diskutimet të ndikojnë shumë tek ju. Lajmet e mira më në fund mbërrijnë edhe në punë. Mund të merrni një kënaqësi të madhe dhe të tregoni vlerën tuaj për të gjithë.

LUANI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 8 qershor 2023), kjo nuk është koha ideale për dashuri, por do të përmirësohet. Në punë, kushtojini vëmendje marrëdhënieve me kolegët. Duhet bërë më shumë punë ekipore.

VIRGJIRËSHA

Qielli flet për emocionet dhe duhet ta shfrytëzoni këtë ditë për të bërë diçka të bukur me të dashurin tuaj. Ka shumë për të bërë në punë dhe ju duhet të vazhdoni. Vera është afër, por duhet të vazhdoni të goditni ndërsa hekuri është i nxehtë nëse doni të kaloni konkurrencën.

PESHORJA

Hëna është në shenjën tuaj, kështu që periudha është e shkëlqyer për ndjenjat. Në nivelin e punës ka ende disa hezitime dhe duhet të përpiqeni të kuptoni se çfarë dëshironi në të vërtetë.

Lexo edhe :  Tre shenjat e Horoskopit që zemërohen për gjënë më të vogël

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 8 qershor 2023), prisni të keni një takim të veçantë, ose në çdo rast brenda fundjavës. Në punë ka shumë lodhje ndaj merrni disa ditë pushim.

SHIGJETARI

Nëse zemra juaj është e ndarë mes dy personave, do të ishte mirë të bënit një zgjedhje menjëherë. Në punë ka pak stres dhe lodhje por do jetë më mirë. Kini durim dhe së shpejti gjithçka do të rregullohet. Nuk duhet të jeni me nxitim.

BRICJAPI

Ka një stres emocional, por së shpejti do të përmirësohet. Në punë ka shumë përgjegjësi dhe filloni të ndiheni pak nën presion. Ndoshta jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi të shkëputeni për pak. Bëni durim, pushimet verore po afrojnë.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e enjte 8 qershor 2023), diskutimet janë afër, ndaj kushtojini vëmendje marrëdhënieve me partnerin. Në punë dëshironi të ndryshoni por tani për tani ju duhet ende pak durim.

PESHQIT

Prisni emocione të mira në fundjavë. Për momentin, megjithatë, duhet të bëjmë edhe pak durim. Në punë bëhuni gati sepse do të vijnë lajme të mëdha dhe do të ketë një mënyrë për të bërë një përparim të mirë.

Të fundit

Greqia mbyll Stadiumin Olimpik, impianti ka probleme me çatinë

Autoritetet greke kanë mbyllur stadiumin më të madh sportiv të vendit për shkak të pasigurisë së çatisë prej çeliku....

Merimangat e politikës

Nga Artur Ajazi Politika në Shqipëri, është tjerrur keqas për mbi 32 vjet në skuta të errëra, aq sa do të duhen edhe 3 dekada...

Kryeministri japonez: Ndalimi i martesave brenda të njëjtit s*ks nuk është diskriminim

Kryeministri i Japonisë Fumio Kishida është kritikuar pasi tha se ndalimi i martesa brenda të njëjtit seks nuk është diskriminim. Javë më parë, ai i...

Nusja dhunon vjehrrit në Shkodër/ Të moshuarit e kallëzojnë në polici

Në Shkodër, policia ka nisur një procedim penal për një shtetase 39-vjeçare. Dyshohet se kjo shtetase ka ushtruar dhunë fizike ndaj vjehrrit të saj. Njoftimi i...

3 gjërat që duhet të bëni nëse keni probleme me kujtesën

Nuk ka rëndësi nëse drejtoni një biznes apo jeni thjesht të punësuar në një kompani, të gjithë kemi kode apo mbajmë shënime për takime...

Lajme të tjera

Web TV