Ky është apartamenti ultraluksoz në Miami, ku do të banojë ylli argjentinas, Leo Messi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Lionel Messi tani është lojtari i Inter Miamit, skuadrës që drejtohet nga David Beckham. Sakaq, ylli argjentinas po përgatitet të shpërngulet me familjen e tij në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Sigurisht është një qytet, që si “Pleshti”, ashtu edhe fëmijët dhe gruaja e tij e duan, pasi e vizitonin shumë shpesh me pushime. Pikërisht për këtë arsye, Messi bleu një apartament në rrokaqiellin Porsche Design Tower në vitin 2019.

Bëhet fjalë për një apartament ultraluksoz me vlerë 8.4 milionë euro, i cili ka disa ashensorë të projektuar për të përshtatur makinat e banorëve.

Ky është apartamenti ultraluksoz në Miami, ku do të

Kështu, pronarët kanë mundësinë të parkojnë automjetet e tyre në apartamentet e tyre. Rrokaqielli ka 60 kate dhe është 25 minuta larg nga stadiumi Inter Miami.

Të fundit

Unë e Gaz Bardhi vdekjen e mendojmë po t’i thyejmë më zemrën doktorit kurrë

Nga Agron Gjekmarkaj Gojëdhënat thonë që dikur një “zot shtëpie” ndante punët në mëngjes, ku dikë e çonte për dru,...

E pazakontë/ Erjola përgatit hallvën “e vdekjes” për çiftin Ilnisa-Meriton!

Situatat kanë qenë të shumta mes banorëve të “BBV3”, teksa mes tyre ka miqësi, por edhe debate e ‘përplasje’ të shumta. E teksa, duket se...

Shuhet nga jeta komediani i njohur Richard Lewis

Richard Lewis, komediani i njohur amerikan ka ndërruar jetë në moshë 76- vjeçare. Lewis, i cili zbuloi se ishte diagnostikuar me sëmundjen e Parkinsonit...

Rusi/ Arrestohet kryeredaktori i gazetës së pavarur për një artikull kundër ushtrisë

Kryredaktori i i gazetës së pavarur Novaya Gazeta është arrestuar në Moskë pasi akuzohet se ka diskredituar forcat ushtarake ruse. Sergei Sokolov u ndalua...

Strukturat informale/ 200 mijë lekë gjobë kush nuk deklaron numrin e pushuesve

Nga dhomat e thjeshta deri tek vilat që akomodojnë pushues përmes AirBNB apo Booking dhe nuk kanë një licencë, do të regjistrohen në Qendrën...

Lajme të tjera

Web TV