Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno

Ndarja nga jeta e Berlusconit,Galli: T’i vendosim stadiumit të ri të Milanit emrin e tij!

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ish-mbrojtësi i Milan, tani 60 vjeç, Filippo Galli ka dhënë idenë se Milan duhet t’i vendosë stadiumit emrin e Silvio Berlusconit, ish-presidentit legjendar të “Djallit” që u nda nga jeta në moshën 86-vjeçare, këtë të hënë.

Në një prononcim për mediet, Galli u shpreh se do të ishte një ide e mirë që stadiumi i Milan të mbante emrin “Berlusconi”.

“T’i vendoset stadiumit të ri të AC Milan emri Silvio Berlusconi? Mund të jetë një ide. Nëse ideja do të niste nga dëshira e tifozëve, do të ishte një zgjidhje që mund të ndiqej. Dekadat e fundit të klubit janë të lidhura me të. Personalisht kam shumë kujtime, personale dhe publike. Më kujtohet entuziazmi me të cilin na shpjegoi për prezantimin në Civic Arena në Milano, ardhjen e helikopterit. Ai kishte entuziazëm të pabesueshëm dhe kjo, së bashku me shumë gjëra të tjera, na bëri të kuptojmë madhështinë e asaj që kishte në mendje. Ai ishte një vizionar dhe një pararendës. Përvoja e tij e fundit në Monza tregon aftësi menaxheriale, ata që investojnë nuk janë gjithmonë në gjendje të sjellin rezultate, por ai dhe klubi e bënë këtë, duke marrë një klub në një situatë të vështirë dhe duke e çuar në Serie A”-u shpreh Galli.

Të fundit

Divorci me Besin/ Xhensila Myrtezaj bën veprimin e papritur për ish-vjehrrën (FOTO)

Dy ditë më parë, vajza e aktorit të humorit Besart Kallaku dhe këngëtares Xhensila Myrtezaj, Ajka, festoi 6-vjetorin e...

Atentati ndaj Trump, reagojnë fëmijët e tij: Ai kurrë nuk do të ndalojë së luftuari

Vajza e Donald Trump, Ivanka Trump, ka reaguar në platformës X pas atentatit që iu bë Donald Trump. “I jam mirënjohës Shërbimit Sekret dhe të...

Amerika bëhet bashkë/ Demokratë dhe republikanë dënojnë atentatin ndaj Donald Trump

Ligjvënësit nga të dyja anët e politikës amerikane dënuan menjëherë atentatin ndaj kandidatit të pritshëm republikan për president Donald Trump gjatë një tubimi të...

Atentati ndaj Trump, a do të nxisë frikë për fushatën Presidenciale?

Donald Trump u qëllua në vesh gjatë një mitingu në kuadër të fushatës, pas një gabimi të madh sigurie. Ky sulm ka të ngjarë...

Dita e finales së madhe, formacionet e mundshme të supersfidës Spanjë-Angli

Spanja dhe Anglia janë gati për finalen e madhe të Euro 2024. E programuar për sonte në mbrëmje (21:00) në “Olympiastadion” të Berlinit. Iberikët synojnë...

Lajme të tjera

Web TV