Ups! Këto shenja horoskopi rrezikojnë divorcin në vitin 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Tre shenjat e mëposhtme të zodiakut do të preferojnë të jenë beqarë për vitin 2023. Edhe nëse tundohen të angazhohen për një marrëdhënie afatgjatë, ata ndoshta do të jenë shumë të zënë me fusha të tjera të jetës së tyre për t’u shqetësuar vërtet.

Ujori

Ujorët do ta kenë të vështirë këtë vit të angazhohen në një lidhje. Ata ndihen më rehat dhe më të lumtur kur janë vetëm dhe bëjnë atë që realisht ëndërrojnë. Ata kanë nevojë për kohën e tyre në mënyrë që t’i përkushtohen vizionit dhe mendimeve të tyre.

Binjakët

Binjakët do të fokusohen te karriera dhe ambiciet e tyre, duke lënë mënjanë fushën e marrëdhënieve, pasi gjërat ndoshta nuk kanë shkuar shumë mirë dhe është koha që të përqendrojnë vëmendjen diku tjetër.

Virgjëresha

Virgjëreshat janë të vetmuara nga natyra, sepse kanë standarde shumë të larta dhe prioritete të tjera. Janë gjithashtu mjaft kritieë ndaj vetes dhe të tjerëve dhe perfeksionizmi i tyre është pothuajse gjithmonë një pengesë në jetën e tyre. Kështu, ato do të qëndrojnë larg angazhimeve të reja dhe aventurave të dashurisë.

Personat e lindur nën këto shenja janë më të prirur për divorc, sepse nuk duan të humbin kohë duke u përpjekur të shpëtojnë një martesë që nuk i përmbush më.

Të fundit

Parashikimi i motit 15 Prill 2024, si do të ndryshojnë temperaturat

Vendi ynë, do të vijojë nën ndikimin e kushteve të qëndrueshme atmosferike, duke bërë që moti i kthjellët dhe i ngrohtë të jenë dominant. Kjo...

Shqipëria, e gjashta për vdekjet më të larta nga aksidentet rrugore në Europë

Ndonëse kanë ardhur në ulje, vdekjet nga aksidentet rrugore në Shqipëri mbeten ndër më të lartat në Europë. Sipas INSTAT, në vitin 2022, 164 persona...

Horoskopi i ditës, 15 Prill 2024

Dashi Priten edhe turbullira në jetën tuaj gjatë kësaj dite kështu që mirë është të tregoheni të kujdesshëm. Nëse jeni në një lidhje ka mundësi...

VIDEO/ Inter “ngec” në barazim ndaj Cagliarit, shtyhet festa e titullit për zikaltërit

Cagliari ndal Interin në “San Siro” në një barazim 2-2 dhe i detyron zikaltrit ta fitojnë derbin e javës së ardhshme me Milanin për...

Lajme të tjera

Web TV