test

I kanë bërë atentat?/ Politikani i PD plas deklaratën ‘bombë’: Kam rrezikuar dhe jetën…

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

I ftuar në “Politikan në tigan”, deputeti Lefter Maliqi, u shpreh se në jetë ka kaluar shumë sfida.

Ai u ndal duke treguar për jetën personale, ku rrëfeu se edhe i ka shpëtuar atentateve.

“Kam kaluar shumë sfida, kam rrezikuar dhe jetën, besoj shumë në zot, ai i shkruan të gjitha gjërat. Kam shpëtuar 3 a 4 herë nga jeta në operacione dhe sidomos i rrethuar në 97” në 2 me 2, në Shkodër, në Skrapar, në Kuçovë, në Gjirokastër dhe në Mirditë, ku desh jam eleminuar fizikisht.

Kjo për shkak se e tillë ishtë profesioni, kështu jetonim, disa janë me burgim të përjetshëm…”, u shpreh deputeti Lefter Maliqi.

I kanë bërë atentat? Politikani i PD habit me deklaratën

Të fundit

Fansi i kërkoi të performojë me të në skenë, Ylli Limani habit me reagimin

Këngëtari i njohur Ylli Limani është një ndër artistët më të suksesshëm në estradën muzikore, këngët e të cilit...

Blero i kërkon falje publike Afronës: Unë jam arsyeja që martesa nuk funksionoi

“Ia kemi borxh njëri-tjetrit një fjalë, sy më sy”… Kështu e nisën përballjen e tyre publike Afrona dhe Blero, pas disa viteve të ndarë....

Letra e famshme e Ajnshtajnit, del në ankand me shifrën marramendëse

Një letër nga Albert Einstein, në të cilën inkurajohej SHBA-ja të zhvillonte bombat e para bërthamore në botë, do të dalë në ankand. Drejtuar...

Çmenduri/ Austria mposht Holandën dhe e mbyll grupin si kryesuese, zhgënjen sërish Franca

Grupi D duket se sjell edhe surprizat më të mëdha deri në këtë pikë të Euro 2024, teksa në një grup ku bënte pjesë...

Kryeministri serb: Serbia e gatshme të bëjë kompromise me Kosovën

Serbia është e gatshme për “marrëveshje dhe kompromise” në bisedime me Kosovën, tha kryeministri i Serbisë, Millosh Vuçeviq, për agjencinë AFP. Këtë deklaratë, Vuçeviq e...

Lajme të tjera

Web TV