Rritet paundi britanik, euro mbetet në “greminë”/ Kursi i këmbimit, 19 qershor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 19 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 98.3 lekë dhe shitet me 99.5 lekë.

Euro blihet me 107.6 lekë dhe shitet 108.5 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 125.5 lekë dhe shitet me 126.7 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 109.4 lekë, ndërsa në shitje me 110.6 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 74.1 lekë dhe në shitje me 76 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Rritet paundi britanik, euro mbetet në "greminë"/ Kursi i

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV