test

Euro dhe paundi sërish në rënie/ Kursi i këmbimit, 21 qershor 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot, më 21 qershor 2023, dollari amerikan blihet me 97.4 lekë dhe shitet me 98.4 lekë.

Euro blihet me 106.4 lekë dhe shitet 107.4 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 123.5 lekë dhe shitet me 124.8 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 108 lekë, ndërsa në shitje me 109 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 73.2 lekë dhe në shitje me 75.2 lekë.

Për më tepër shihni tabelën e mëposhtme.

Euro dhe paundi sërish në rënie/ Kursi i këmbimit, 21

Të fundit

Shqipëria befason Dalicin, trajneri i Kroacisë: Nuk e prisja kaq të vështirë

Trajneri i Kroacisë, Zlatko Dalic doli në konferencë pas barazimit 2-2 me Shqipërinë në Europian. “Ky është një turne në...

Takimi i parë i eurodeputetëve në Greqi, pjesë edhe Fredi Beleri, zbardhen detajet

Në takimin e parë të eurodeputetëve të partisë së Mitsotakis, ka marrë pjesë nëpërmjet nëpermjet nje video-konference dhe kryebashkiaku i zgjedhur i Himarës, Fredi...

Këngëtari shqiptar jep lajmin e bukur, bëhet baba për herë të parë

Këngëtari i njohur Ermal Meta është bërë baba për herë të parë. Lajmin e bukur e ka dhënë vetë Ermali përmes një postimi në...

Bimët mjekësore, eksporte të sigurta drejt tregjeve elitare të BE-së

Bimët medicinale dhe aromatike janë një pjesë e rëndësishme e ekonomisë në Malësinë e Madhe, duke punësuar qindra burra dhe gra në mbjelljen, grumbullimin...

‘Çmendet’ moti/ Përmbytjet bëjnë kërdinë në këtë vend, 9 viktima dhe 17 të zhdukur

Të paktën 9 persona kanë vdekur dhe 17 të tjerë mbeten të zhdukur për shkak të shirave të dendur në Kinë, njoftoi media shtetërore...

Lajme të tjera

Web TV