Video/ Bebe Rexha kthehet ne skenë, apeli ndaj fansave

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është rikthyer në skenë dy ditë pasi u godit me telefon në fytyrë nga një burrë ndërkohë që po performonte.

Në koncertin e radhës Bebe Rexha i bëri thirrje turmës të mos i hedhin më telefona në fytyrë: “Vetëm ju lutem nuk ka telefona në fytyrën time sonte, ju lutem”, ju drejtua Bebe publikut.

Këngëtarja gjatë performancës të së martës mbante një fashë mbi sy.

Të fundit

Me karrocë dhe plagë në kokë, Dea Mishel publikon videon pas operacionit

Pak ditë më parë ish-banorja e “Big Brother VIP 2”, Dea Mishel i është nënshtruar një ndërhyrje kirurgjikale në...

“Beleri një copë kukull, di vetëm 100 fjalë”/Shpërthen Ngjela: Një injorant pa shkollë…

Avokati Spartak Ngjela, i ftuar në një emision televiziv, foli në lidhje me situatën e Fredi Belerit me Greqinë, pasi u shpall kandidat zyrtar...

10 seriale në Netflix, që ia vlen t’i shohësh

Këto ditët me shi sikur na i prishën planet, ndaj ruaje këtë listën me 10 tituj serialesh që mund t’i shohësh në ditët në...

Opozita nesër protestë për dosjen 5D/ Bardhi thirrje qytetarëve: Bashkohuni

Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, u ka bërë thirrje qytetarëve të bashkohen në protestën e opozitës. Opozita do të zhvillojë nesër...

Thellohen përçarjet mes Metës dhe Kryemadhit/ “Më ka sulmuar”

Thellohen përçarjet mes Metës dhe Kryemadhit. Në një deklaratë për mediat, Kryemadhi është shprehur se Meta e ka sulmuar si politikane. Më tej ka sulmuar dhe...

Lajme të tjera

Web TV