Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Mauro Icardi mes Galatasarayt dhe Milanit: “10 milionë euro pagë dhe firmos”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Emri i Mauro Icardit është lidhur me Milanin gjatë ditëve të fundit. Shtypi italian shkruan se sulmuesi argjentinas mund të rikthehet në Serie A, por tashmë në pjesën kuqezi të Milanos.

30-vjeçari e kaloi i huazuar te Galatasaray sezonin e fundit, dhe ia doli të fitonte titullin kampion me skuadrën e njohur nga Stambolli.

Icardi është rikthyer te PSG, por për pak kohë. Pasi nuk bën pjesën në planet e së ardhmes së kampionëve të Francës.

Ndërkohë, te Galatasaray nuk duan të privohen nga shërbimet e tij. Aq më tepër tani që do të garojnë në fazën e grupeve të Champions League.

Icardi, i cili refuzoi një ofertë të majme nga Arabia Saudite (25 mln euro në sezon), kërkon 10 milionë euro për të vijuar karrierën te Galatasaray.

Por, turqit ofrojnë deri në 6 milionë euro pagë sezonale, pasi nuk ua lejon Fair-Play Financiar më shumë. Ndërkohë, drejtuesit e klubit nga Stambolli po bisedojnë edhe me homologët e PSG-së për të arritur një marrëveshje për kartonin e ish-goleadorit të Interit.

Të fundit

Privati kërkon punonjës krahu – Cilat janë zanatet me të kërkuara nga tregu aktualisht?

Ecuria pozitive e sektorit të turizmit dhe ndërtimit, dy nga fushat të cilat janë kyç për rritjen ekonomike në...

Veliaj mbështet kandidatin e PS, Vangjel Tavon: Himara do vijojë të jetë histori suksesi

Kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj i ka shprehur mbështetjen kandidatit të PS për Bashkinë e Himarës, Vangjel Tavo. Përmes një videomesazhi nga Jala, ku...

“Shqipëria po bëhet më e shtrenjtë, ndërsa shqiptarët më të varfër”

Ekonomia shqiptare po rritet në mënyrë të qëndrueshme dhe të shpejtë. INSTAT deklaroi se në 3-mujorin e parë ekonomia u zgjeruar me 3.6%. Por si...

Atentati ndaj Trump/ Kryeministri sllovak: Një skenar si ‘fotokopje’ e sulmit ndaj meje

Një breshëri me plumba mund t’i këtë kaluar para syve Donald Trump por ata vranë një pjesëmarrës në tubim dhe plagosën rëndë dy të...

90 minuta larg lavdisë, ja si do të rreshtohen Spanja dhe Anglia në finalen e EURO2024

Spanja dhe Anglia do të përballen sot për trofeun e Euro 2024. Finalja që nis nga ora 21:00, dhe do të luhet në stadiumin mitikun...

Lajme të tjera

Web TV