A do të martohen? Romeo Veshaj zbulon planet e Borës dhe Donaldit

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Kur bëhet fjalë për Bora Zemanin dhe Donald Veshajn të gjithë janë sy e veshë për të mësuar diçka më shumë, sidomos gjatë këtyre muajve kur dyshja është përfolur shpesh për një bebe.

Po një dasmë, a është në planet e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt? Këtë e ka zbuluar Romeo.

Ndonëse janë diskutuar së tepërmi për marrëdhënien e tyre, më tepër në kohën e Big Brother Vip, kur Donaldi ishte në një marrëdhënie me këngëtaren Beatrix Ramosaj, dyshja Donald dhe Bora vazhdojë të jetojnë ditët e tyre më të mira, krah njëri-tjetrit.

Ajo që ka mbetur tani për të kompletuar marrëdhënien e çiftit është kurorëzimi i dashurisë së tyre, me një ceremoni.

Gjatë këtyre muajve janë përfolur shpesh për një bebe, por a është një dasmë në planet e Bora Zemanit dhe Donald Veshajt?

Për këtë është pyetur Romeo në një intervistë gjatë dasmës së Elgit Dodës.Duke zbuluar se vetë është beqar, aktori tha se u thotë shpesh Borës dhe Donaldit të bëjnë një dasmë, por shtoi se deri tani nuk po e dëgjojnë.

“Do vdisja po të shihja Donaldin dhe Borën duke u martuar. Unë iu them shpesh ‘Pse nuk e bëni një dasmë?’ Nuk e di nëse e kanë në plan, mua nuk po më dëgjojnë. Ndoshta ma bëjnë surprizë”, tha ai.

 

Të fundit

E frikshme!/ Sociologia: Fëmijët i nisin sot marrëdhëniet seksuale që 12-13 vjeç

Sociologia, Marsi Simo, e ftuara e emisionit “Shije Shtëpie” për të folur rreth temës “hiperseksualizimi tek fëmijët”, shpjegoi definicionin...

Tarifat e Brexit për automjetet elektrike, BE propozon pezullim

Komisioni Evropian dëshiron t’i shtyjë tarifat e Brexit-it për automjetet elektrike dhe bateritë për tre vite. Kjo është arsyeja pse sot ai u ka propozuar...

Padia për marrëveshjen për emigrantët, Manja: I ka kaluar të gjitha filtrat!

Ministri Ulsi Manja në përfundim të mbledhjes së qeverisë u pyet për marrëveshjen me Italinë për emigrantët. Ai theksoi se për asnjë arsye nuk ka...

Studimi i ‘PISA 2022’ për rezultatet e dobëta të nxënësve, gishti drejtohet nga mësuesit!

Rënien drastike e nivelit të nxënësve në Raportin “Pisa 2022”, ekspertët ia atribuojnë ndër të tjera mungesës së trajnimit të mësuesve dhe nivelit të...

Inteligjenca artificiale vjen me risi edhe në modë, krijohet copa që ndryshon ngjyrë

Mendoni një botë ku mjafton një gjest i thjeshtë me duar dhe mund të ndryshoni ngjyrën e veshjeve në çfarëdo që ju pëlqen. Kjo është...

Lajme të tjera

Web TV