Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Zaniolo i dërgon “sinjale” bardhezinjve: “Ëndrra ime është të luaj për Juventusin”

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

“Juve është Juve, edhe pa Champions apo kupat e tjera ndërkombëtare. Nicolò Zaniolo, ekskluzivisht për Gazzetta dello Sport, thërret bardhezinjtë. Megjithatë, pa dashur të tregohet i vrazhdë me Galatasaray-in e tij, ku e gjeti veten mirë: “Nëse ka një mundësi që na bën të lumtur të treve – Galatasaray, mua dhe Juventus- mirë. Përndryshe jam mirë në Turqi”, shton ai.

Te bardhezinjtë ai mund ta gjente sërish Kean, në realitet edhe të lidhur me klubin turk: “Moise është një shok fëmijërie, një sulmues shumë i fortë dhe shpesh i nënvlerësuar. Ai është një djalë i denjë, i qetë: shumë njerëz nuk e njohin dhe ndonjëherë e gjykojnë pa asnjë arsye, do të doja të luaja me të: te Galatasaray ose Juve”.

Ndërkohë në Stamboll ia kalon shumë mirë: “Kam gjetur super njerëz, si në qytet ashtu edhe brenda Galatasaray. Të gjithë më ndihmuan të vendosem shpejt. Ndihem shumë rehat. Në Turqi takova një dashuri të pabesueshme për futbollin. Ende kam të dridhura kur më vjen ndërmend atmosfera në stadium pas golit që shënova në derbin kundër Fenerbahçes.  Atmosferë e çmendur! Dhe më pas fitova kampionatin turk. Pas Conference League me Romën, një tjetër trofe i rëndësishëm. Shpresojmë të bëhet zakon”.

“Roma ishte një moment i rëndësishëm në jetën time, me faqe të bukura dhe të tjera pak më pak, dhe do t’u jem përjetësisht mirënjohës të gjithë fansave. Dëshira ime është që Roma të fitojë shumë në sezonet e ardhshme. Ishin vite të bukura. Më mungojnë drekat në restorantin Locanda, i cili ishte bërë pak si familja ime e dytë. Mourinho? Nuk jam dëgjuar më me të. Por e di që Mourinho më do, ai gjithmonë pyet Sergio Oliverën, partnerin tim te Galatasaray, për mua. Unë do t’i jem gjithmonë mirënjohës Mout. Vitin e kaluar, para ndeshjes kundër Empolit, isha pak në hall sepse nuk kisha shënuar në pesë ose gjashtë ndeshje. Mourinho më mori mënjanë dhe më tha: “Nicolò, qëndro i qetë. Sot shënon”. Dhe kështu ishte. Mourinho gjithmonë sheh gjithçka në fillim, është e pabesueshme. Ai është një trajner i madh, special. Dikush që të stimulon gjithmonë”.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV