U masakrua me thikë nga bashkëshorti, humb jetën në spital Marjola Myrtollari

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Ka ndërruar jetë Marjola Myrtollari, e cila u plagos në datën 4 qershor të këtij viti në Korçë, nga bashkëshorti i saj Aleko Myrtollari.

Autori Aleko Myrtollari goditi bashkëshorten me thikë dhe më pas u largua nga vendngjarja. Ai u vetëdotëzua pas dy ditësh. Tashmë pritet që për të, prokuroria të mdryshojë edhe akuzë.

Prej gati një muaji, bashkëshortja e tij ndodhej e shtruar në spital në Tiranë në gjendje të rëndë.

Të fundit

Kampionati Evropian i Futbollit shtrenjton biletat e avionit drejt Gjermanisë

Në 24 orët e ardhshëm nga aeroporti ndërkombëtar “Nënë Tereza” në Rinas planifikohet të ngrihen 106 avionë. Drejt Gjermanisë...

Miti i PD-së dhe realiteti demokratik

Nga Ben Andoni Mbas një sage të stërgjatë mori fund realiteti i vulës për dy pjesët e ndara organike të PD-së dhe pjesëzat e tjera,...

Konflikti brenda PD-së, Veliaj: I kemi mundur, me vulë dhe pa vulë

Partia Socialiste e ka mundur Sali Berishën si me vulë, ashtu edhe pa vulë, të bashkuar ose copë e çikë. Me këtë mesazh iu...

Evropiani në Gjermani, 16 punonjës të policisë shqiptare pjesë e masave të sigurisë

Policia e Shtetit do të japë kontributin e saj për garantimin e sigurisë gjatë Kampionatit Evropian të Futbollit, që nis sot në Gjermani. Për një...

FOTO/ PD bën ndryshimin e papritur, banderola që ‘habiti’ të gjithë

Kampionati Europian i Futbollit do të nisë mbrëmjen e sotme me sfidën hapëse Gjermani-Skoci. Ndërsa, nesër do të luajë edhe Kombëtarja Shqiptare e Futbollit, e...

Lajme të tjera

Web TV