test

“Linja e re e brekëve”/ Bledi Mane thumbon keq Kiara Titon për projektin e saj të ri

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Edhe pas ‘Big Brother VIP’, ish-banorët e asaj shtëpije vijojnë të jenë njerëzit më të komentuar në rrjet, teksa ende nuk janç ndalur kunjat dhe ironitë mes tyre.

Së fundmi Kiara Tito, e cila është në qendër të mediave për aventurën e re të nisur tek “Kepi i VIP-ave”, ka bërë bujë edhe me një iniciativë personale.

Teksa prezantoi për fansat dhe gjithë të tjerët brand-in e saj të ri të rrobave të banjos, për Kiarën veç komenteve të mira dhe pozitive nuk kanë munguar as ato negative.

Së fundmi ironia vjen nga një tjetër ish-banor i “Big Brother VIP”, Bledi Mane.

Gazetari ka ndarë një foto të një mashkulli pa të brendshme ku shkruan:

“Të dashur miq, më në fund nxorra edhe unë linjën e re të brekëve: Bledi Mane Underwear Unisex”.

Me një foto totalisht të zhveshur, Bledi Mane thumbon Kiara Titon

Kujtojmë se moderatorja, jo më larg se një ditë më parë ka reagur duke iu kthyer përgjigje gjithë kritikave, se veshjet janë autentike, të dizenjuara prej saj dhe se nuk ka asgjë të kopjuar apo huazuar nga marka të tjera veshjesh.

Të fundit

Hotelet në informalitet/ 2.3 mln turistë në 4 muaj, vetëm 13% të deklaruar

Më shumë të huaj që vizitojnë vendin tonë po flenë në strukturat akomoduese. Të dhënat e fundit të INSTAT,...

Ngriti skemë mashtruese me TVSH/ Ja sa vite burg do të vuajë 46-vjeçari Erion Berberi

Gjykata e Sarandës ka dënuar me 6 vjet heqje lirie 46-vjeçarin nga Tirana, Erion Berberi. Vendimi është dhënë 4 ditë më parë nga Gjyqtari Mikel...

Shpallet qeni më i ‘shëmtuar’ në botë, ja shpërblimi që mori pronarja

Një qen në SHBA është titulluar si më i shëmtuari në botë. “Wild Thang” që është 8 vjeç e ka fituar garën për Qenin më...

Tri zakone të praktikuara nga çiftet më të lumtura

Shumë çifte që janë të zënë bëhen të pakënaqur dhe të largët, sepse çdo gjë tjetër ka përparësi mbi marrëdhënien e tyre. Ata shpesh humbasin...

Kapen me sasi të madhe droge dhe armë, arrestohen 4 shqiptarë dhe 1 italian

Një 41-vjeçar italian dhe 4 shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e Barit, të gjithë përgjegjës për trafikim të lëndëve narkotike, tre prej shqiptarëve...

Lajme të tjera

Web TV