Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت

Testamenti i Berlusconit, si u nda pasuria marramendëse mes pesë fëmijëve dhe gruas

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Mediet italiane kanë publikuar përmbajtjen e testamentit të Silvio Berlusconit. Fëmijët e tij Marina, Pier Silvio, Barbara, Eleonora dhe Luigi Berlusconi, pasi kanë lexuar testamentin kanë bërë të ditur se asnjë prej tyre nuk do të mbajë i vetëm kontrollin mbi kompaninë Fininvest SpA, që më parë drejtohej nga babai i tyre.

“Faleminderit, shumë dashuri për të gjithë ju, babai juaj. Kështu i shkruhej në testamentin e Berlusconit, drejtuar fëmijëve të tij të cilin e kishte shkruar gjatë rrugë për në spitalin San Raffaele. Zarfi i pavulosur mban datën 19 janar 2022 me mbishkrimin “për fëmijët e mi”.

Testamenti u hap në praninë e dy avokatëve të themeluesit të Mediaset dhe Forca Italia, Luca Fossati dhe Carlo Rimini. Pjesa më e madhe e aksioneve të Fininvest shkon për Pier Silvio dhe Marina Berlusconi, fëmijët nga martesa e parë e Berlusconit me Carla Dal’Olio, të cilët sëbashku zotërojnë 53% të aksioneve. Ndërsa pjesa tjetër do të kontrollohet nga tre fëmijët e tjerë: Luigi, Eleonora dhe Barbara. Këta të fundit janë fëmijët nga martesa e dytë e Berlusconit me Veronica Lario.

Në trashëgimin e tij ai kishte përfshirë dhe vëllain e tij, Paolo Berlusconi, të cilit i ka lënë 100 milionë euro. Marta Fascina, gruaja me të cilën u martua së fundmi nuk ngeli pa gjë. Berlusconi i ka lënë 100 milionë euro deputetes dhe 30 milionë euro për bashkëpunëtorin e ngushtë, Marcello Dell’Utri, drejtor i Forza Italia në vitin 1993.

Silvio Berlusconi ndërroi jetë në moshën 86-vjeçare pasi vuante prej kohësh nga leuçemia kronike mielomonocitare. Ai doli nga spitali më 19 maj, pas 45 ditëve të kaluara duke trajtuar pneumoninë dhe problemet me veshkat dhe duke vazhduar trajtimin për leuçeminë.

Lexo edhe :  DASH bën njoftimin e rëndësishëm, ofron 12 milionë euro shpërblim, zbulohet shkaku

Mirëpo, përkeqësimi i gjendjes së tij shëndetësore bëri që të kthehej sërish në spital më 9 qershor. Fatkeqësisht gjendja shëndetësore e tij u përkeqësua duke u ndarë nga jeta më 12 qershor.

Të fundit

Profesori i shkencave politike: Atentati ndaj Trumpit do të ketë pasoja

Atentati ndaj kandidatit të pritur republikan për president të Shteteve të Bashkuara, Donald Trump, do të shkaktojë pasoja politike...

Rukola, arsyet pse duhet ta konsumoni

Rukola konsiderohet një nga ushqimet me më shumë vlera ushqyese që mund të hani. Rukola nuk ka qenë shumë e njohur për shqiptarët, gjë...

Kiara Tito poston foto me vjehrrën, komenti i Luit tërheq vëmendjen e të gjithëve

Prej ditësh familja Ejlli, Kiara, Lui dhe Luna, është duke shijuar pushimet në Turqi. Pjesë e tyre është bërë dhe nëna e Luizit. Çifti ka...

Francezja lind fëmijën në ambulancë në Korçë

Një franceze e martuar në Korçë ka lindur fëmijën e saj në ambulancë duke shkuar drejt martenitetit të këtij qyteti. Sipas mjekëve të martenitetit, 19...

Pas daljes nga BBV nuk flet më me çiftin?! Elvis Myrtaj tregon si qëndron e vërteta…

Ish-banori i Big Brother VIP, Elvis Myrtaj ka qenë së fundmi pjesë e panelit të Top Arena në Top Channel. Ai zbuloi të vërtetën e...

Lajme të tjera

Web TV