“Më ndryshuat jetën”/ Luizi feston sot ditëlindjen, ja sa vjeç bëri fituesi i BBV (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother VIP”, Luiz Ejlli, feston sot 38-vjetorin e lindjes. E në ditën e tij të veçantë, ai ka vendosur që të falenderojë fansat e tij për gjithë dashurinë që i kanë dhuruar.

Këngëtari i dashur për publikun shprehet ‘se i kanë ndryshuar jetën’ dhe se ‘dashuria e tyre e bëri që të triumfonte’.

Teksa ka postuar një fotografi me tortën pranë, Luizi bashkëngjitur me të shkruan:

“Ju ma ndryshuat jetën, ishit forca, mbështetja dhe u bëtë pjesë e jetës time. Dashuria juaj ishte ajo që më hapi sytë dhe më bëri të triumfoja. Zoti ju bekoftë kudo që jeni. Faleminderit për gjithçka”.

E siç ndodh me postimet e artistit, menjëherë shpërthyen pëlqimet në këtë foto dhe urimet e pafundme.

“Ju më ndryshuat jetën”/ Luizi feston sot

Të fundit

Pse erdhi Zelensky në Tiranë?Majko analizon samitin për Ukrainën:Lëvizje në kohën e duhur

-Si e vlerësoni ju Samitin për Ukrainën që u mbajt për herë të parë në kryeqytetin shqiptar? A mendoni...

Mbi 200 mijë euro dëm në biznes e shtëpi/ Banori rrëfen momentet e tmerrit nga shpërthimi

Një prej banorëve të zonës ku ndodhi shpërthimi në Lushnjë, tha se dëmet materiale në banesën dhe biznesin ku punonte së bashku me familjarët...

Mbeti i plagosur nga shpërthimi/ Flet mjeku:Ja si paraqitet gjendja e deputetit socialist

Deputeti i Partisë Socialiste, Bujar Çela, i cili mbeti i plagosur pas shpërthimit në një magazinë në pronësi të tij në Lushnje ndodhet në...

Shpërthimi që u mori jetën babë e bir/ Vinçi që po ngrinte bombula oksigjeni hasi…

Këto pamje vijnë nga shpërthimi i fortë që ndodhi në Lushnjë, ku humbën jetën babë e bir. Burime bëjnë me dije se vinçi ka qenë...

Fondi 6 miliardë euro, Bushati: Nuk mjafton, Ballkanit i duhen 7 dekada të arrijë Europën

Paketën 6 miliardë euro të ndihmës të BE me synim rritjen ekonomike të rajonit, e shikon si jo të mjaftueshme për të ngushtuar hendekun...

Lajme të tjera

Web TV