Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Këmbimi valutor, 12 korrik 2023

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Sot më 12 korrik 2023, dollari amerikan blihet me 94 lekë dhe shitet me 95.2 lekë.

Euro blihet me 103.8 lekë dhe shitet 104.6 lekë.

Paundi britanik sot blihet me 121.2 lekë dhe shitet me 122.4 lekë.

Franga zvicerane këmbehet sot në blerje me 106.4 ekë, ndërsa në shitje me 107.4 lekë.

Dollari kanadez sot në blerje këmbehet me 70.7 lekë dhe në shitje me 72.7 lekë.

Më poshtë po sjellim të dhënat e këmbimit valutor, për të gjitha monedhat e huaja.

Monedhat e huaja nuk dalin nga “gremina”/ Këmbimi valutor, 12

 

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV