De Ketelaere nuk arrin të bind Milanin, belgu bën valixhet gati drejt Premierigës

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Pas një viti te Milan, e ardhmja e Charles De Ketelaere është në një udhëkryq të madh.

Belgu u prit me shumë entuziasëm te “Djalli”, madje u pa si një “trashëgimtar” i Kaka, por në fund nuk bindi, duke bërë që “kuqezinjtë” t’i tregojnë derën.

Sipas raportimeve të medieve italiane, interes për mesfushorin ka shfaqur Aston Villa, me klubin anglez që është i gatshëm të paguajë 25 milionë euro për të siguruar shërbimet e De Ketelaere.

Megjithatë kjo shifër duket se nuk i mjafton Milan-it, me italianët që duan të paktën të rekuperojnë shpenzime e bëra për 22-vjeçarin.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV