Cindy Marina feston ditëlindjen e 25-të, Jozefina Topalli i bën urimin e veçantë (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Cindy Marina feston ditëlindjen e saj të 25-të dhe sigurisht s’kishte si të mungonte urimi i vjehrrës së saj, ish-kryetares së Kuvendit, Jozefina Topalli.

Përmes një “story” në “Facebook”, Jozefina uroi Cindyn në këtë ditë kaq të rëndësishme, jo vetëm për atë, por për të gjithë që janë afër ish-missit.

“Nuk ndodh çdo ditë që të bëhesh 25 vjeçe! Urime Cindy”, shkruan Jozefina.

Cindy Marina dhe djali i Jozefina Topallit, Genard Topalli prej kohësh tashmë janë së bashku dhe po shijojnë dashurine e tyre. Ata tashmë kanë zyrtarizuar lidhjen dhe shfaqen kudo së bashku. Më herët ish-missi dhe ish-moderatorja e sportit foli për marrëdhënien që ajo ka me Jozefinën për të cilën tha se nuk ndërhyn asnjëherë në lidhjen e tyre dhe gjithçka thotë është ‘vetëm të jeni ju të lumtur’.

Të fundit

Historia e Napoleonit: E vërtetë e gjeneralit korsikan që e shpalli veten perandor

Karizma, oportunizëm politik dhe gjeni ushtarak, por mbi të gjitha ambicie: sekreti i suksesit të Napoleonit në qendër të...

Mona Lisa: A kanë adhuruar fansat e da Vinçit portretin e gabuar?

Disa argumentojnë se kjo pikturë përshkruan subjektin e artistes në vitet e saj të reja dhe është versioni i parë i veprës së tij...

Lufta në Gaza ka mprehur pakënaqësitë popullore egjiptiane

Shikimi i këtij gjenocidi të shpalosur në pragun e tyre ka nxitur shumë egjiptianë në veprim, nga bojkotimi i produkteve perëndimore deri te marshimet...

Zbulohen planet për të paraqitur mishin si ‘ushqim të qëndrueshëm’ në Cop28

Dokumentet tregojnë se industria synon të shkojë "me forcë të plotë" duke argumentuar se mishi është i dobishëm për mjedisin në samitin e klimës Nga...

Prishtina tronditet sërish nga një tjetër krim! Dhëndri vret vjehrrin (EMRAT)

Prishtina është tronditur nga një tjetër krim i rëndë mbrëmë. Pas vrasjes së një vajze të re, e cila u gjet në një makinë,...

Lajme të tjera

Web TV