Humb jetën tragjikisht nëna dhe motra e futbollistit të njohur (Foto)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Nëna dhe motra e yllit të ekipit argjentias River Plate, Elias Gomez, kanë vdekur në një aksident me makinë në Argjentinë. Klubi i futbollit ndau lajmin tragjik në Twitter mëngjesin e së martës.

Nëna e yllit, Zunilda, 66 vjeç, dhe motra, Melani, 25 vjeç, thuhet se vdiqën në vend.

Aksidenti i tmerrshëm ndodhi në Ramallo të Buenos Aires.

Makina e tyre mbeti e shtypur poshtë rimorkios së kamionit, ndërsa automjeti tjetër i përfshirë mbeti i përmbysur në autostradë teksa ata përpiqeshin të shmangnin përplasjen.

Mediat vendase kanë raportuar se shoferi i kamionit, një 44-vjeçar, u arrestua nga autoritetet e Ramallo-s.

Të fundit

Putin urdhëron zmadhimin e ushtrisë ruse me 170 mijë ushtarë

Presidenti i Rusisë, Vladimir Putin, e ka urdhëruar ushtrinë ruse të premten ta rrisë sasinë e trupave duke i...

Pagoi 30 mijë euro për vrasjen e gruas së tij, shkon në 3 numri i të arrestuarve

Policia e Kosovës ka arrestuar edhe një person të tretë lidhur me ngjarjen e rëndë të ndodhur dy ditë më parë (29 nëntor) në...

Avokatja‘ skanon’ Reformën në Drejtësi: Jemi më keq se në 2016-n

Reforma në drejtësi dhe ecuritë e saj këto 7 vite ishte tema ku juristja Adriana Kalaja gjatë një interviste televizive u shpreh se kjo...

Një tjetër epidemi po kërcënon botën/ Virusi që u shfaq në Kinë po përhapet me shpejtësi

Autoritetet në Kinë, Evropë dhe Amerikë janë në gatishmëri pasi rastet e pneumonisë misterioze po rriten me shpejtësi, me shumë pacientë, kryesisht fëmijë dhe...

Inskenoi vrasjen e bashkëshortes, këshilltari i ish-presidentit Pacolli pranon fajin

Naim Murseli ka marrë përsipër përgjegjësinë dhe fajin për porositjen e vrasjes së bashkëshortes së tij. Sipas mediave kosovare, këshilltari i ish-presidentit Pacolli, ka treguar...

Lajme të tjera

Web TV