Stresi zbulon se si i ka shpenzuar paratë që fitoi nga ‘Big Brother VIP Kosova’

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Reperi Arkimed Lushaj i njohur si Stres, pak muaj më parë u shpall fitues i ‘Big Brother VIP Kosova’. Së fundmi Stresi i pyetur nga ndjekësit ka treguar çfarë ka bërë me 200 mijë eurot e fituara.

Në një seri me pyetje-përgjigje me fansat e tij në Instagram. Ai ka zbuluar ende nuk i ka shpenzuar paratë, duke shkruar se “Lekët e pastërta nuk preken kurrë.”

Stresi zbulon se si i ka shpenzuar paratë që fitoi nga ‘Big

Reperi së fundmi ka zbuluar për fansat se është i fokusuar te njohja me një vajzë të re, duke lënë pas historinë me ish-gruan e tij Keisin.

Të fundit

Pritjes i vjen fundi/ Nisin përgatitjet për “BBV3”, ja pamjet brenda shtëpisë (Foto)

Big Brother Vip Albania” është spektakli më i ndjekur në Shqipëri, ku banorët transmetojnë shumë emocione të forta teksa...

“Më duhen 8 mijë euro”/ Gazetari publikon mesazhet, si Naim Murseli kërkonte para borxh

Ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe gazetari Milaim Zeka ka deklaruar se babai i Naim Murselit ka ndryshuar qartë qëndrim në lidhje me vrasjen...

Një iranian thyen rekordin, vendos 88 lugë të balancuara në trupin e tij

Një burrë iranian theu rekordin e tij botëror Guinness duke balancuar 88 lugë në vende të ndryshme në trupin e tij. Abolfazl Saber Mokhtari,...

VIDEO/ Ngjarje e jashtëzakonshme, presidenti i klubit turk grushton arbitrin kryesor

E pazakontë, e turpshme dhe për të ardhur keq: Presidenti i skuadrës turke, Ankaragucu, bën veprimin e papërgjegjshëm dhe të dënueshëm në fushën e...

Nis studimi i terapisë së kombinuar të kancerit “mRNA”

Kompanitë farmaceutike kanë filluar ditën e sotme fazën e fundit të provave për trajtimin e kombinuar të kancerit “mRNA”, i cili konsiston në përdorimin...

Lajme të tjera

Web TV