Encës i mungon diçka në jetë! Ja kërkesa e pazakontë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Këngëtarja Enca Haxhia dhe partneri i saj Mickey Neblett, romancën me të cilin e bëri publike vetëm pak ditë më parë janë ne qendër të mediave rozë.

Pasi “Iconstyle” zbuloi lidhjen e tyre, çifti mori guximin dhe u shfaq publikisht edhe në rrjetet sociale. E kur duket se çdo gjë po shkon mirë për këngëtaren, një kërkesë e pazakontë bëhet nga ajo.

Më duhet nje Enca në jetën time”- shkruan ajo duke mos komentuar më gjatë.

Ndoshta Enca do një person si vetja, pasi mendon se është personalitet “cool”. Ndoshta kjo frazë do jetë pjesë e ndonjë teksti muzikor.

E teksa aludojmë, duhet kujtuar se Enca ka paralajmëruar rikthimin në muzikë. Se kur, e se me kë do bashkëpunojë, na mbetet të presim!

Të fundit

Të mundësh Ramën me bedelët e Metës!

Nga Dritan Hila Të ndodhur në një krizë ideore dhe morale dhe me probleme të mëdhaja personalitetesh në partinë e...

“Dëshmoi se ekziston”, gazetari analizon protestën e Rithemelimit: Mungon qeverisja..

Gazetari Mentor Kikia, i ftuar në një studio televizive, ka komentuar protestën e Rithemelimit për të cilën u shpreh se ne si shoqëri nuk...

“Krimi i mirëmenduar”, policia: Vrasja e babait ndodhi më 10 shkurt

Detaje të reja janë mësuar në lidhje me krimin e rëndë që u zbulua në Durrës, ku 50-vjeçari Pëllumb Meta u gjet i varrosur...

Mungesa e përqendrimit, normalitet apo një sëmundje e re mendore?

Me siguri nuk ju ndodh rrallëherë që të humbisni krejt pa pritur në mendime teksa jeni duke kryer një punë. Madje kjo mund të...

3 fëmijët në arrest, nëna në hetim/ Policia zbardh ngjarjen horror në Durrës

Policia e Durrësit në deklaratë për mediat ka zbardhur detaje nga vrasja horror në Durrës, ku  H.M 19-vjeç ka vrarë babain e saj P.M. Sipas...

Lajme të tjera

Web TV