Milan prezanton fanellën e dytë të sezonit 2023/2024, e bukur dhe e jashtëzakonshme

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Klubi italian, Milani në bashkëpunim me kompaninë PUMA kanë prezantuar fanellën e dytë të ekipit për sezonin 2023/2024.

PUMA ka prezantuar me krenari fanellën e re mysafire të Milanit për sezonin 2023/24, e krijuar për të festuar lidhjen midis futbollit, modës dhe dizajnit që e bën qytetin e Milanos unik.

E prezantuar nga klubi në vitin 1910, fanella e bardhë për mysafirët është bërë një pjesë ikonë e identitetit të AC Milan, duke u bërë një nga simbolet e sukseseve evropiane të klubit dhe duke fituar pseudonimin “The Lucky One”.

Të fundit

Arabia Saudite nënshkruan blerjen e 105 avionëve Airbus nga Franca

Kompania Saudia Group do të blejë 105 avionë pasagjerësh Airbus, teksa ngrinte lart marrëveshjen si më të madhen e...

Mbyllet dega e një banke serbe në veri të Kosovës, shpërndau pagesat e Beogradit

Autoritetet në Kosovë njoftuan të hënën (20 maj) se kanë mbyllur gjashtë njësi të “Bankës Postare Kursimore” të Serbisë në veri të vendit, institucion...

Për të patur flokë të bukur e të shëndetshëm, këto janë 9 ushqimet që duhet të konsumoni

1.Vezët Vezët janë të parat në listë për flokë të shëndetshëm sepse ato përmbajnë shumë proteina dhe biotinë, por edhe shumë lëndë të tjera ushqyese...

“Politikanët që kanë bashkëpunuar me grupet kriminale janë të tmerruar nga SPAK!”

Ish-prokurori Shkëlqim Hajdaraj i ftuar në një emision televiziv, foli për goditjen e shtatë grupeve kriminale nga SPAK. Ai tha se politikanët që kanë bashkëpunuar...

SPAK godet krimin/ Karamuço: Grupet mund të kundërpërgjigjen dhe të cenojnë sigurinë

Eksperti i kriminalistikës, Ervin Karamuço, i ftuar në Real Story, tha se pas aksionit të SPAK është rritur shqetësimi se grupet kriminale mund të...

Lajme të tjera

Web TV