VIDEO/ Miqësorja me Manchester United, grushte mes tifozëve të Arsenalit gjatë ndeshjes

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Arsenali humbi 0-2 miqësoren e luksit përballë Manchester United, sfidë që u zhvillua në New Jersey, SHBA.

Golat e fitores për skuadrën e Erik ten Hag ishin shumë të bukur. Dhe u realizuar nga kapiteni i ri Bruno Fernandes dhe Jadon Sancho.

Mbi 82 mijë tifozë ishin të pranishëm për të ndjekur nga afër duelin mes dy prej skuadrave më të mira në Premier League.

Tensioni nuk mungoi në shkallët e stadiumit, sidomos në tribunën e tifozëve të skuadrës së Mikel Artetës.

Disa tifozë të Arsenalit u përleshën me njëri-tjetrin, Përplasje, sherr i madh dhe grushte mes tyre, ndërkohë që pamjet janë bërë virale në rrjetet sociale.

Të fundit

“Duke shty procesin”, Rama shfaqet pas komisionerit Varhelyi, e shoqëron drejt…

Kryeministri Edi Rama ka ndarë në rrjetin social “Instagram” një foto ku shfaqet duke shoqëruar komisionerin e BE për...

Berisha: Fondi prej 6 miliardë eurosh është “mollë e ndaluar “ për Shqipërinë

Gjashtë miliardë euro, ky është fondi që Bashkimi Evropian ka planifikuar të ndajë për Kosovën, Shqipërinë, Maqedoninë e Veriut, Malin e Zi, Bosnje e...

Veliaj në Njësinë 8: Hapja e partisë do na sigurojë fitore absolute për mandatin e katërt

Edhe pse na ndajnë një vit nga zgjedhjet parlamentare të 2025, Partia Socialiste në kryeqytet ka ndezur motorët për të siguruar një mandat tjetër....

Kanye West i kërkon publikisht Kim që të heqë fëmijët nga shkolla e VIP-ave

Kanye West ka vendosur t’i kërkojë publikisht ish-gruas së tij Kim Kardashian që të heqë nga shkolla e të famshmëve fëmijët e tyre. “Kim, hiqi...

Unë e Gaz Bardhi vdekjen e mendojmë po t’i thyejmë më zemrën doktorit kurrë

Nga Agron Gjekmarkaj Gojëdhënat thonë që dikur një “zot shtëpie” ndante punët në mëngjes, ku dikë e çonte për dru, dikë me bagëti, tjetrin në...

Lajme të tjera

Web TV