Free Porn
xbporn
Free Porn

manotobet

takbet
betcart
betboro

megapari
mahbet
betforward


1xbet
teen sex
porn
djav
best porn 2025
porn 2026
brunette banged
Ankara Escort
1xbet
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com

1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
1xbet-1xir.com
betforward
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co

betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
betforward.com.co
deneme bonusu veren bahis siteleri
deneme bonusu
casino slot siteleri/a>
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Deneme bonusu veren siteler
Cialis
Cialis Fiyat
deneme bonusu
padişahbet
padişahbet
padişahbet
deneme bonusu 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet untertitelporno porno 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet وان ایکس بت 1xbet 1xbet سایت شرط بندی معتبر 1xbet وان ایکس بت pov leccata di figa
best porn 2025
homemade porn 2026
mi masturbo guardando una ragazza
estimare cost apartament precisă online
blonde babe fucked - bigassmonster

UEFA nuk fal sjelljen e tifozëve, 150 mijë € gjobë dhe mbyllje stadiumi për Kroacinë

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

UEFA ka gjobitur Kroacinë për sjelljen e gabuar të tifozëve në duelet e “Final Four” në Nations League. Kombëtarja ballkanike mposhti Holandën, por dështoi në finalen e madhe përballë Spanjës.

Të cilën e humbi me penallti. Shumë tifozë kroatë mbështetën djemtë e Dalic në duelet e luajtur në Holandë. Duke “pushtuar” stadiumin “De Kuip” të Roterdamit.

Pavarësisht pasionit të madh, ata e tepruan me veprimet e tyre në finale. Me anë të një komunikate zyrtare, qeveria europiane e futbollit ka njoftuar masat e marra ndaj Federatës Kroate të Futbollit.

“Organi i Kontrollit, Etikës dhe Disiplinës i UEFA-s, urdhëron Federatën Kroate të Futbollit të luajë ndeshjen e radhës në shtëpi, të vlefshme për një kompeticion të UEFA-s, me dyer të mbyllura.

Për më tepër, ajo ndalon Federatën Kroate të Futbollit që t’u shesë bileta tifozëve për ndeshjen e saj të radhës jashtë vendit në garat e UEFA-s.

Dhe gjobit Federatën Kroate të Futbollit me 70,000 € për sjellje diskriminuese nga tifozët e saj. Plus një gjobë prej 45,000 € për ndezjen e mjeteve piroteknike dhe 35,000 të tjera për hedhjen e sendeve në fushë”, thekson UEFA.

Dueli Kroaci-Letoni (8 shtator), i vlefshëm për eliminatoret e Euro 2024 – grupi D – do të zhvillohet pa praninë e tifozëve. Ndërkohë që këta të fundit nuk do të lejohen të mbështetin skuadrën e zemrës në transfertën e tri ditëve më vonë në Armeni.

Të fundit

Këto janë ushqimet të cilat falsifikohen më shpesh

Ushqimi i falsifikuar është një industri shumë miliarda dollarësh. Çdo ditë, konsumatorët mashtrohen të blejnë ushqime të etiketuara dhe...

Moska arrin marrëveshjen e radhës me Kievin, shkëmbehen dhjetëra të burgosur lufte

Moska ka shkëmbyer 95 robër lufte ukrainas për një numër të barabartë të të burgosurve rusë, konfirmoi Ministria e Mbrojtjes të mërkurën. Trupat janë transportuar...

BE vijon diskutimet për heqjen e masave ndaj Kosovës

Përkundër pritjeve dhe paralajmërimeve se masat e Bashkimit Evropian ndaj Kosovës do të hiqen, së paku gradualisht, kjo nuk ka ndodhur ende. Verën e kaluar,...

Mos e bëni kurrë këtë gabim kur shëtisni me bebushat tuaj

Shohim jo rrallë herë, që ndërsa dalin me fëmijën në karrocë, kur është vapë, prindërit e mbulojnë atë me një mbulesë të lehtë dhe...

Çfarë ju bën më të lumtur se dashuria?

Të shohësh vende të reja, të njohësh kulturën dhe mënyrën e jetesës së njerëzve të tjerë ndihmon për të hapur më shumë mendjen dhe...

Lajme të tjera

Web TV