test

Mbledhja e qeverisë në Tepelenë, reagon Rama: Prag sezoni reformimesh dhe vetëreformimi

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Prej orës 12:00 të ditës së sotme, kryeministri Edi Rama ka mbledhur në Tepelenë kabinetin e qeverisë.

Mbledhje e cila do të zhvillohet në dy ditë dhe do të jetë me dyer të mbyllura. Sakaq, në një postim të bërë në Facebook, kreu i qeverisë ka publikuar disa foto nga mbledhja.

“Reflektime dhe qarkullim mendimesh e idesh në prag të një sezoni të ri reformimesh dhe vetëreformimi *Tepelenë, çaste nga mbledhja e zgjeruar e qeverisë që do të zgjasë dy ditë #VetëmPërpara”, shkruan Rama.

Të fundit

Kapen me sasi të madhe droge dhe armë, arrestohen 4 shqiptarë dhe 1 italian

Një 41-vjeçar italian dhe 4 shqiptarë janë arrestuar nga policia italiane e Barit, të gjithë përgjegjës për trafikim të...

Portugalia synon të vulosë kualifikimin ndaj Turqisë, formacionet zyrtare të skuadrave

Kombëtarja e Turqisë dhe ajo e Portugalisë kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare para duelit që nis me fillim nga ora 18:00. Dy ekipet kanë nga...

Ushqimet që shkaktojnë gazra, mënyra e duhur si t’i konsumoni

Edhe pse fasulet janë më famëkeqet për nxitjen e gazrave, ka shumë ushqime të tjera që shkaktojnë gazra dhe shqetësime gastrointestinale. Gazat prodhohen kryesisht nga...

Lando Norris do të niset nga Pole Position në Çmimin e Madh të Spanjës, befason Hamilton

Lando Norris do të niset i pari në garën e së dielës në Çmimin e Madh të Spanjës në Formula 1. Piloti britanik i...

Tri gjërat që duhet të bëni për të fituar zemrën e një gruaje

Sipas një prej sondazheve në rrjetet sociale, ka disa gjëra kyçe që gratë presin nga partnerët e tyre të mundshëm. Disa prej tyre janë...

Lajme të tjera

Web TV