test

Avioni rrëzohet në det, shpëton mrekullisht piloti (VIDEO)

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Një video dramatike e një avioni duke u përplasur në det pak metra nga një plazh i mbushur me njerëz në New Hampshire ka bërë xhiron e rrjetit.

Videot e postuara tregojnë avionin, duke u përplasur në det rreth 100 metra larg pushuesve në Hampton Beach, New Hampshire për t’i shpëtuar vapës.

Sipas mediave amerikane, fatmirësisht nuk ka asnjë të lënduar, ndërsa piloti ka arritur të shpëtojë dhe të notojë deri në breg.

Policia dhe mjekët kanë nxituar për të ndihmuar pilotin, i cili fatmirësisht nuk ka pësuar lëndime dhe për këtë arsye nuk është dërguar në spital.

Të fundit

Humbet kontrollin, furgoni del nga rruga dhe përplaset me pemën

Një aksident është shënuar këtë mesditë në qytetin e Pogradecit. Një furgon mallrash, drejtuesi i të cilit ka humbur...

Formacionet zyrtare të sfidës Poloni-Holandë, Lewandowski e nis sfidën nga stoli

Poloni-Holandë çelin raundin e parë të Grupit D në EURO2024, me sfidën që nis në orën 15:00 dhe që luhet në “Volksparkstadion” në Hamburg. Ndërsa...

Ndërtimi i minierës së litiumit, Financial Times: Vuçiç jep dritën jeshile

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, është duke u përgatitur t’i japë Rio Tintos dritën jeshile për ndërtimin e minierës më të madhe të litiumit...

10% më të lartë se mesatarja, ja kush është shteti me refuzimin më të lartë të vizave

Sipas një studimi të Henley & Partners, Afrika përballet me normat më të larta të refuzimit të vizave për zonën Schengen në Evropë, me...

Bajrami: “Dhamë maksimumin tonë, tani duhet të mendojmë për ndeshjen ndaj Kroacisë”

Nedim Bajrami shënoi golin më të shpejtë në historinë e Kampionateve Europiane, pas vetëm 23 sekondash lojë ndaj Italisë, por pavarësisht kësaj, kuqezinjtë dolën...

Lajme të tjera

Web TV