test

Zyrtare/ Al-Ittihad prezanton blerjen e mesfushorit Fabinho nga Liverpool

113 563 lexime

124,178FansaPëlqeje

Fabinho është larguar zyrtarisht nga Liverpool, pas 5 sezonesh. Mesfushori i njohur brazilian është bashkuar me Al-Ittihad. Fabinho ka nënshkruar një kontratë të vlefshme deri në vitin 2026.

29-vjeçari ka luajtur për Real Madrid B, ndërsa për ekipin e parë të Real Madrid vetëm një ndeshje. Ai ka kontribuar në Principatë për shumë edicione për Monacon. Te Al-Ittihad, Fabinho do të gjejë shumë futbollistë që kanë luajtur në skuadra të mëdha europiane si Benzema, Jota apo edhe Kante.

Të fundit

Fitorja spektakolare e Austrisë ndaj Holandës i jep vendin e parë në grupin D

Austria ka arritur të mposhtë me rezultatin 2-3 Holandën në Berlin, në takimin e fundit të Grupit D. Ishin austriakët...

Hitaj: Mendoni se do të detyroni Ramën të tërhiqet?

Gazetari Arbër Hitaj, gjatë debatit në emisionin Open në News24 e konsideroi të drejtë thirrjen e protestave nga opozita, por shtroi pyetjen se si...

Barazimi me Poloninë, Deschamps pas ndeshjes: Ekipi luajti mirë

Numri një i stolit të Francës, Deschamps u ndal për mediat, pas atij barazimi 1-1 ndaj Polonisë, takim ky i vlefshëm për Europianin. “Nuk jam...

Bozdo: Protesta e 11 korrikut një paralajmërim, kërkojmë qeveri teknike

Enno Bozdo, anëtar i Kryesisë së PD-së, tha në “Open” në News24 se protesta e 11 korrikut do të kërkojë përveç lirimin e liderit...

Depresioni tek gratë, nga simptomat te trajtimi

Trishtimi dhe mërzia janë reagime normale të kohëve të vështira që gjithkush kalon në jetë. Mërzitja është një reagim që kalon shpesh, por ajo...

Lajme të tjera

Web TV